Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőre kiket illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőre kiket illik meghívni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akit akarsz. Akár lehet két tanús esküvő is. Senkinek semmi beleszólása, hogy kit szeretnél látni azon a csodálatosan szép napon.
2018. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ketseg2017 ***** válasza:
Akik hozzzad kozel allnak, legyen ez szuk csaladi kor (akikkel tartod is a kapcsolatot), ket tanu akit szeretnetek, illetve szuk barati kor.
2018. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ketseg2017 ***** válasza:

Megint en: bar en az utobbi idoben (meg fiatalok koreben) is azt vettem eszre, hogy inkabb szuk csaladi korben tartjak ezt meg, vaaagy csak kettanuskent.

Nem csinalnak mar akkora felhajtast ebbol.

Megvallom, en is amikor odajutok, a polgarin en sem fogok. Oszt haragudjon csak meg az aki akar :D


PS: igyis kozeli baratnom egyikunket se hivta meg a polgarijara, de meg titokban is tartotta -na mondjuk erre tessek vigyazni, mert nekem ez igy szarul esett. Nem az hogy nem hivott meg, hanem hogy titkolta.

2018. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bárhogy lehet. Voltam olyan esküvőn, hogy ott volt a polgárin az egész násznép, jó nagy teremben, kb. 150 fő.

Én meg mondjuk senkit nem szeretnék meghívni a polgárira, csak hétköznap aláírjuk, aztán ennyi.

2018. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A Tengerész ***** válasza:
Akit akarsz. Mi még tanút se vittünk, megkértük az anyakönyvvezetőt, hogy szóljon már ott a hivatalban két kollégájának. Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nekem a harmadik, a feleségemnek a negyedik házassága ez. Volt utána a családban némi morcogás, de aztán mindenki lenyugodott. TI VAGYTOK a fontosak, nem az ükunokatestvér, aki "jaj majd megsértődik". Az egy egészen borzasztó dolog, hogy a menyasszony meg a vőlegény számára egy tortúra az esküvő, mert minden ismerős, családtag fontosabb.
2018. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!