Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászútra hova éri meg elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászútra hova éri meg elmenni ha 5 napot tudunk ott lenni és tengerpartot szeretnénk?

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 08:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Málta szerintem gyonyoru, mi 8 napot voltunk, ebbol az elso és utolso nap utazas, de konnyen bejárhato szigetek, Főleg Gozo gyönyörű, mi minden nap mas helyre mentünk, annyi latnivaló volt. Ajánlom a St. Patricks Hotel- t, pazar kajáik vannak.

Attól is függ, mennyi pénzt tudtok rááldozni, mert Máltánál vannak olcsóbb helyek is, meg függ az utazasi tarsasagtol is. Ha gondolod, privatban megirom, mennyibe jött ki.

2018. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
43%

Horvátország jó, de brutál drága ahhoz képest, amilyen.

Bulgária jó hely, én NEssebart vagy Albenát ajánlom (Napospartot meg a többi panelos heringpartit felejtsd el)

Esetleg szóba jöhet még Észak-Afrika, Tunézia vagy Marokkó, Görögország, vagy valamelyik sziget a Földközi-tengeren.


Mondjuk nem utolsó szempont, hogy repülnétek, vagy ragaszkodtok az autóhoz?

2018. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%

attól függ, hogy:

- mikor mentek (hány fok van ott)

- mennyi a büdzsé

- milyen helyet akartok (full fenékkinyalás vagy inkább privát szféra)

- voltatok e már hasonló helyeken vagy ez teljesen új

2018. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Bulgária nekem nem jött be. Mallorca sokkal jobban. 5 napra nem éri meg befizetni utazási irodával. 1 hetes utakat kínálnak álatlában. Egyéniben Horvátország 5 napra jó. Nekem nagyon tetszett. Rijeka - Medveja között szép. Délen nagyon csupasz. Pula környéke sem jött be. Ámbár 1 napos kirándulásra érdemes elmenni megnézni az amfiteátrumát és egyéb ókori emlékeit. Pazin várát láttam még (Dante Pokol) 5 napra lehet kaptok olcsón ajánlatot Egyiptomba vagy Tunéziába a tengerpartra. Ezek, most a terrorizmus miatt olcsóak. Akárcsak Törökország ( Ott még nem jártam ) Ezek Áprilisttól. ill. nyáron ősszel jók. Akkor meleg a tenger. Egzotikus helyre 5 napra elmenni érdekes lehet. 2x 20 órát utazni, néhány nap miatt.
2018. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

#14

Hol voltál Bulgárián belül? Csak mert sok hely tényleg nagyon gáz, de azért vannak jók is.

2018. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azori-szigetek? ;)
2018. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mit írtam, ami nem hasznos?

(12-es)

2018. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
1000 éve 2 hetes autótúrán keresztül az egészen. Akkor még tinédzser voltam voltam,. Szép emlék. 3 éve Bulizni mentem nem jött be mert nem vagyok már túl fiatal.Oda pedig leginkább azok árnak. Fürödni sem volt igazán jó. Hullámzott a tenger. Mindig fütyült valami parti őr. Volt is, hogy utánnam jött a hullámokba, kötéllel a derekán. Lehet veszélyes volt én nem éreztem. Mallorca mindkét szempontbúl jobb volt. Imádtam az Oberbayernt. Idén Magalufba megyeg, megnézem az angol bulinegyedet.
2018. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
előző 14 -nek szólt
2018. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
14 Nessebarban voltam
2018. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!