Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kicsi mellel rendelkező nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi mellel rendelkező nőnek milyen ruha állna jól?

Figyelt kérdés

Sajnos mellileg nem lettem megáldva, ami miatt sokáig nagyon feszengő is voltam. Most kezdtem menyasszonyi ruhákat nézegetni, 75/A-s mellel milyen ruha állna jól?

További infó rólam, hogy 167 cm magas vagyok, ehhez 56 kg, a derekam karcsú a csípőm szélesebb, leginkább körtealakúnak mondanám magam. A hajam fekete és derékig ér, a bőröm pedig elég világos.

Tudom valós képet akkor fogok kapni, ha próbálok majd fel, de addig is szívesen fogadom a tanácsokat!


Egyébként az ilyesmi egyszerű ruhák tetszenek:

[link]

[link]


2018. febr. 17. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont ilyen ruhák állnának jól! :)

Neked nem a melleden kell legyen a hangsúly. Tehát én a pánt nélkülit kerülném, inkább olyan kéne, mint az első linken. Nagyon szép ruha! :)

2018. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Hat szerintem az elso fazonu. Az inkabb hangsulyozza a vallat,es nem mellre tereli a figyelmet.
2018. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nézd meg Erzsébet királyné ruháit a Gödöllői Királyi Kastélyban :) Most van kiállítás :)
2018. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szív dekoltázs is jó, szerintem mindkét képen szereplő ruha jöhet. Nekem is kicsi mellem van, de eleve a ruhába beépített melltartó kb 2 méretet növelt rajta, meg amúgy ez a fazon valahogy vizuálisan mintha dobott volna rajta még némileg.


A 80B-s cickóim kb így néztek ki, mint a lenti képen, pedig a mindennapokban ez a legkevésbé sincs így.


[link]

2018. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyasmi, ami mellben húzott, több ott az anyag.


[link]


[link]

2018. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg Diana hercegnő esküvői ruháját képben.
2018. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!