Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha Te lennél a koszorúslányom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Te lennél a koszorúslányom felvennéd?

Figyelt kérdés

Szeretném,ha ezt a ruhát viselnék a koszorúslányaim. Milyen szerintetek?

Hozzáteszem,nagy esküvő lesz!


[link]

vagy ez:

[link]


2010. jún. 8. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
77%
Mind a kettot orommel.
2010. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
77%
Utálom a rózsaszínt (nagyon), de ezeket felvenném, mert a fazonjuk nagyon tetszik, és a színe sem vészes.
2010. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Mori Lee a kedvenc tervezőm, Vizcaya kollekciója a legszebb. [link]


Egyébként valószínű, hogy bármelyik ruha amit ma kölcsönözni lehet menyasszonyi, koszorúslány és egyéb címen a múlt századi ruhákhoz képest, prosti ruha lenne, én is sokat foglalkozok a régi divattal, 1850-60-as évek a kedvencem, koszorúslány, menyasszonyi és menyecskeruhában a hasonló nagy krinolinú (abroncsszoknya) a legszebb számomra, másikat fel se vennék.

Múlt századi prostik:

[link]

[link]


Egyébként nem értek egyet azzal, aki azért nem venné fel, mert túl szép, tény, hogy a menyasszonynak kell lennie a legszebbnek, de azért a koszorúslányt sem kell zsákba meg gagyi ruhába öltöztetni, ez a szokás onnan ered, hogy a még hajadon lányok, így felkeltsék a figyelmet és könnyebben találjanak férjet. Mifelénk nem szokás meghatározni a ruhájukat, de ezek a ruhák valóban szépek. A másodiknak a fazonja szebb, de mint mondtam nem vagyok oda rózsaszínért...11:31 vagyok.

2010. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
100%

11:52-es

Tényleg fantasztikus ez a tervező,akit mutattál.Nem csak vékony lányokra tervez ruhát.

És például ez a szín gyönyörű:

[link]

2010. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Sem a színe, sem a fidres-fodros fazon nem nyűgözött le. Persze az is számít, ki fizeti a ruhát. Magamnak senki kedvéért nem kölöcsönöznék ilyet egy kisebb vagyonért. De azt hiszem, a menyasszony kedvéért és pénzéért se nagyon venném fel, ha csak nem áll istenien a próbán, mert talán a kedvéért elmennék felpróbálni.
2010. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
33%
Inkább a halál.Sajnálom.
2010. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
66%

igen.:D

de lehet, hogy inkább rajtam lenne a hangsúly, és nem rajtad.:o

2010. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy látom elég sok prosti fog az esküvőn részt venni,és igen ezeket a ruhákat természetesen mi álljuk. :) Láttam valaki megkérdezte azt is,hogy ha ilyen ruhában lesznek a koszorúslányok,akkor milyen lesz az én ruhám. Nos,annak kiválasztásában is segítettetek nekem még a múlt héten! :)
2010. jún. 10. 07:52
 59/65 anonim ***** válasza:
2010. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim válasza:
50%
örömmel bármelyiket... de szerintem válasz ki mondjuk még párat és mutasd meg a koszorúslányoknak az összeset, és akkor ők is elmondhatják, mer hát nem mi leszünk a koszorúslányaid...
2010. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!