Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felvennéd az esküvődre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvennéd az esküvődre a képen látható sárga ruhát fehér szaténból? És mi a véleményed a hajról, csokorról, sminkről?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz az esküvőm,de csak polgári.akkor már 33 hetes kismama leszek,a pocakom elég kicsi mert eddig csak 4kgt híztam így nem fog csúnyán állni rajtam a ruha.a pocakomnál kismamásra lesz megcsinálva.amúgy varrattatom a ruhát.teszek fel képet a ruháról,sminkről,csokorról,hajról.ha van véleményetek légyszi mondjátok el nekem.Köszi

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 5. 09:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Nekem minden tetszik.A ruhának(sárga)kicsit vad szine van.De a smink a haj a csokor-tökéletes.
2011. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
A csokor, a haj, a smink tetszik, de a ruha nem annyira. Legalább egy boleróra vagy valami felsőre szükséged lenne hozzá, mert fedetlen vállal, karokkal nem is olyan elegáns, és lehet, hogy fázni is fogsz 20 fokban. :)
2011. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
Mindegyik szép és ízléses, együtt is igazán elegáns lesz az összhatás. Az más kérdés, hogy én mást vennék fel/más frizurával stb. de nyilván mert Te babával leszel, meg más az alakunk, az adottságaink...
2011. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Nekem csak a smink nem tetszik. Túl sötét, de a többi szép (ruha, csokor, haj).
2011. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A ruha szabása tök jó,csak szolídabb szín kellene.
2011. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jó! nekem személy szerint a lila jobban tetszik, de ez én vagyok :)) a fazon ugyanaz, szóval teljesen mindegy :) sok boldogságot, és gratulálok a babához :)
2011. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Nekem minden tetszik! A sminkem ugyanilyen volt!:) Ne félj a kicsit erősebb sminktől, az látszik igazán a fotón. Szegény barátnőm még most is kesereg, mert szinte nem is látszik a fotókon,hogy ki van sminkelve!
2011. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
a ruha fehér szaténból lesz.:) és lesz a ruhához fehér szaténból egy boleró felső is csak az elfelejtettem írni.:)
2011. máj. 5. 09:34
 9/31 napietus ***** válasza:
85%
ruhám, sminkem nekem is hasonló volt :) a csokor és a frizura is tetszik nekem. sok boldogságot!
2011. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen!:)
2011. máj. 5. 09:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!