Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A sógorom lánya esküvőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sógorom lánya esküvőjére megyek, összesen milyen értékben illik adni valamit, mennyi pénzt, vagy milyen értékű ajándékot, esetleg mindkettőt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 21:06
 1/7 anonim válasza:
0%
Két-háromszázezerforintos ajándék az illendő
2010. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kb amit a sógorod adott a tiétekre
2010. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha egy fillért sem tudsz adni akkor nem adsz. Ha ötvenet tudsz akkor annyit. Anyukám unokatesómnak 70-t adott. Nem százezreket. De az én családom nem sz..rrágó,nem nézi, hogy ki mekkora összeget adott. Egy gyertyatartónak is ugyanúgy tudtak örülni.
2010. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

ne az értékét nézzd, próbálj nekik hasznosat venni


(u.i. a mi az esküvőnkre nem kaptunk semmit a keresztszüleimtől .)

2010. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

a sógorod lánya? Akkor ő a testvéred gyereke vagyis az unokahúgod....ugye??

szerintem 30.000 körül. mert még a mennyasszonytáncba is adsz

Én elmondom, hogy nagyon nem szeretem az anyagiasságot. A férjem és én a saját esküvőnkön adományt kértünk valakik számára. Írtak is róla.

Nekem menyasszonytáncom sem volt, illetve volt de nem pénzért, hanem jókivánság kártyát kellett írniuk.

Egyébként nem vet fel a pénz, csak egyszerűen undorodom a harácsolástól.

Egyáltalán nem tetszik nekem, hogy az esküvőkön ilyen kellemetlen helyzetbe hozzák a vendégeket. Igenis valakinek az a 30.000 is sok és nem a szarrágásról van szó.

Nekem ez a véleményem.

2010. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom ki találta ki az előző választ de ez egy marhaság,2-300 ezer ft????? És ha olyan ember adná aki minimálbérből él, az hogyan teremtse elő????Vagy ha egy neves üzletember(milliárdos) megy egy ilyen eseményre a saját családjához, akkor az az adott kör anyagi viszonyaihoz mérten kevésnek tűnhet. Megnevezni összeget ebben a tekintetben nem célszerű, aki meg megnevezte az egy szellemi fogyatékos süsü.
2010. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám a keresztgyerekének 70ezer ft-ot adott.
2010. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!