Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha kölcsönzésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha kölcsönzésnél mennyire nézik a koszolódást az alján? Nem szeretném ha bokalengető lenne de fizetni sem szeretnék. Illetve ha van uszály annál hogyan kerülhetem el hogy valamennyire piszkolódjon?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha koszos/piszkos lesz a ruhád, akkor kitisztítják, ennek az ára pedig nem plusz költség, elvileg benne kéne, hogy legyen az árban.

Ha kárt teszel a ruhában (festékes lesz, ami nem mosható ki, vagy elszakad) az már plusz költség. Én ezeket így tudom, mindenhol így volt, ahol próbáltam.


Az uszálynál pedig szinte elkerülhetetlen, hogy ne legyen az alján valamennyi kosz, hiszen húzod a földön, ebből is gondolom, hogy ez nem lesz feláras.

2018. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy az alja piszkos, füves, sáros lesz , az bele van kalkulálva.
2018. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Benne van az árban. Nekem meg is szakadt, de így visszaadták a kaukciót is.
2018. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vörösborral, tintával ne öntsd le, ne vérezd össze, ne szakítsd szét teljesen. Ezek már költségesebb javítási munkálatok.


A sima kosz, fűfoltot simán kiszedik belőle illetve az apróbb szakadásokat is megoldják (valaki rálépett a szélére és pár centin megszakadt az alja). A bérlés azért került majdnem annyiba, mintha megvennéd, mert ezeket a tisztítási, javítási szolgáltatásokat is beleveszik illetve a méretre igazítást.

2018. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Kaukció....úristen, kiégtem.
2018. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!