Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetoválás a vállon? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválás a vállon? Milyen ruha takarhatná ami csinos is?

Figyelt kérdés
sziasztok! tudnátok linkelni nekem olyan ruhákat ami a vállamon lévő tetoválást takarni tudja mégis szép és divatos? Előre is köszönöm!
2010. jún. 10. 12:38
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Van erre speciális alapozó.Akkor nem kell aggódni, ha esetleg elcsúszik a ruha és mégis kivillan a tetkó.

Amúgy meg ha nem túl nagy és esztétikus, miért is takanád el?:)

2010. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
huppsz! Utolsó az az 12:49 volt nálam :)
2010. jún. 10. 12:52
 13/42 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



[link]



[link]



[link]

ez az utóbbi tetszik nekem a legjobban:)

2010. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
12:50! ez gyönyörű! nem is az kéne h nagyon eltakarjam, csak ne virítson! a tetoválás pont azt tükrözi ami én vagyok, szóval nem gond az se ha látszik!
2010. jún. 10. 12:54
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos van valami speciális "ragtapasz" amivel el lehet takarni, mintha már hallottam volna ilyesmiről, de egy boleró valóban jó ötlet sok ruhához adnak ami pánt nélküli. Mennyire nagy a tetkó?

Esetleg valami ilyesmi felsőrésszel:

[link]

[link]

Itt is van hozzá boleró:

[link]

[link]

2010. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm esküvőjén volt olyan, hogy vállpánt nélküli, és egy hosszu sálszerü lazán a vállára rakva.Ez is eltakarhatja. nem találtam hirtelen ilyen linket.
2010. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Esetleg valami ilyesmi? [link]

De pár hete valaki belinkelt egy szép rövidujjas fazonú ruhát is, hogy neki olyan lesz, az is jól nézett ki:) Meg esetleg akkor tényleg valami boleró: [link] csak mondjuk kicsit szebbe és azt a lagzin meg le is tudod már venni:) úgyis mindenki tudja, hogy van tetkód:) nem?

Amúgy gratulálok!!!

2010. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
hát kb 7X7 cm! gyönyörűek a ruhák amiket linkeltetek! nagyon köszönöm! Nehéz lesz választani :)
2010. jún. 10. 12:57
 19/42 anonim ***** válasza:
2010. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
persze h tudják! mondom, nem is olyan nagy gond! Csak egy elegáns ruhából jobb ha nem látszik ki, vagyis legalább az esküvői képeken! Máshol már nem lenne vele gond :D
2010. jún. 10. 12:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!