Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetoválás a vállon? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválás a vállon? Milyen ruha takarhatná ami csinos is?

Figyelt kérdés
sziasztok! tudnátok linkelni nekem olyan ruhákat ami a vállamon lévő tetoválást takarni tudja mégis szép és divatos? Előre is köszönöm!
2010. jún. 10. 12:38
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
12:56 igen igen! én is néztem ezt a ruhát és tényleg csodaszép! Jól választott a hölgy!
2010. jún. 10. 13:00
 22/42 anonim ***** válasza:
12:58-as igen pont erre gondoltam köszönöm!:) Na szerintem ez is szép!:) amúgy eszembe jutott még 1 ötlet.. kedves kérdező, mit szólnál egy hosszabb fátyolhoz?:) az is el tudja takarni, bár nem tudom pontosan hol van a hátadon.. de talán..:) menj be egy üzletbe talán ott is tudnak majd tanácsot adni:)
2010. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
pont a vállamon van! hmmm! látom ezen még sokat kell törni a fejemet. de nagyon köszönöm minden tanácsot! Fátyol nem tudom h jó-e, de sztem ha meglátom az igazi ruhát és beleszeretek, az se fog érdekelni ha kilátszik! :)
2010. jún. 10. 13:03
 24/42 anonim ***** válasza:
Ja és sok boldogságot nektek!!!Ez a lényeg!:)ezt elfelejtettem ideirni.
2010. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

nem tudom pontosan hol van a tetkó,de a feljebb,akkor ilyesmi is takarhatja:


[link]


[link]



[link]


vagy ilyen bolerós:


[link]


[link]


[link]



ezek meg mindenképp eltakarják:


[link]


[link]

2010. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is van tetoválásom, és pánt nélküliben mentem férjhez, úgy vagyok fényképezve, h takarja a fátyol, vagy a másik vállamat mutatom:D

szerintem felesleges megsülnöd csak emiatt. amúgy egy szép fehér stóla, vagy fályol és megoldódik a probléma:):)

2010. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
köszönök mindeninek mindent! Nagyon aranyosak vagytok!
2010. jún. 10. 13:19
 28/42 anonim ***** válasza:
Kat von D.-nek van egy sminkkollekciója,közte egy olyan alpozóval,ami konkrétan tetoválásra van kifejlesztve! ajánlom!
2010. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Kryolan - DermaColor Camouflage alapozó

"Tűzfoltok, tetoválások és heggekre kifejezetten ajánlott."

Kozmetikus vagyok, vitiligo (festékhiányos bőrbetegség) kendőzésénél tanultuk, hogy arra ez a legjobb alapozó, mondjuk a Kryolan eleve az egyik legjobb típus én is ezt a márkát használom, de fontos, hogy ne barátnő vagy anyuka kenje fel, hanem szakember (kozmetikus), mert el lehet rontani, mondjuk konkrétan ezt a fajtát még nem használtam.

2010. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
0%
A tetoválás előtt kellett volna gondolkodni...
2010. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!