Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menstruálni fogok az esküvőn....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruálni fogok az esküvőn. Mit csináljak? Páromnak szóljak? 25N

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 17:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
??? Elméletileg felnőtt nő vagy, aki tudja ezt kezelni. Dugj be egy tampont, esetleg tegyél alá egy betétet is, hátha nem tudsz időben cserélni. Nem kell túlbonyolítani.
2018. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
siettesd meg kicsit ha nem oly stabil, medvehagyma segíthet ha ennyire gond számodra.
2018. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De én félni fogok hogy átázok
2018. ápr. 13. 17:43
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

Konkrétan mi a problémád...? Az a menzesz alatt szenvedős típus vagy? Fáj, rossz, szarul érzed magad, amikor menstruálsz? Vagy hisztis 3,14csa leszel olyankor? Vagy mi...?

Nem ártana tudni, h mi bajod van a menstruációval, mi mindent befolyásol Nálad (nálam pl. annyit, h gyakrabban járok wc-re tampont cserélni, ergo lófhaszt). Szóval a válaszadás miatt hasznos lenne, ha leírnád, h miért releváns, esetleg probléma az, h az esüvődön épp menstruálsz...

Amúgy meg bocs, de én màr azt sem tudom értelmezni, hogy a vőlegényed nincs képben a menstruációddal... ez nonszensz.

2018. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

"De én félni fogok hogy átázok"


Istenem, kérlek gyere le!


Hány éves vagy te? Ha meg szedsz fogamzásgátlót, akkor nem tartasz szünetet és tovább szeded, így nem is fog megjönni.


De már leírták, tampon+ betét, és nem veszel fel tanga bugyit.

Komolyan 25 éves létedre úgy viselkedsz mint egy 12 éves kislány!

2018. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hisztis vagyok. Erős a vérzés mindig. Fáj a hasam hiába veszek be gyógyszert. És majd együtt is akarok lenni a parommal
2018. ápr. 13. 17:57
 7/28 anonim ***** válasza:
19%
Szedj fogamzásgátlót és tada... Varázslatos.
2018. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Sokat akar a sz..rka, de nem bírja a f..rka. Örülj annak, ha túléled azt a napot, nem még, hogy együtt legyél a pároddal. :D


Akkor menj el nőgyógyászhoz, kérd ki a tanácsát, hogy milyen gyógyszert tudna javasolni ilyenkor.

2018. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

"És majd együtt is akarok lenni a parommal"


Piros / barna törölkőzőt leteríteni, és "igazi vitéznek véres a kardja".

2018. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
Amit a többiek írtak. Egyébként jó kalóz a Vörös-tengert is átszeli. 😂
2018. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!