Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Amikor a még hajadon lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a még hajadon lány petrezselymet árul, és veszel tőle, azzal neked mit kell csinálnod?

Figyelt kérdés
Tegnap jött ilyen házasság előtt álló csaj, petrezselyemmel :D Mert ez elvileg valami népszokás. Na mindegy. Szóval a "babona" szerint annak, aki megvette a petrezselymet, mit kell vele csinálnia? ÉS mi fog elvileg akkor történni?:D neten nem találtam erről semmit
2010. jún. 13. 12:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem jött be :D Utcán, hazafelé. Am megvan mindenem igen. És nem volt nála sör :D
2010. jún. 13. 13:35
 12/21 A kérdező kommentje:
ja az "árul" az képletes volt, nem kért érte pénzt. Csak hogy vegyem el tőle :D
2010. jún. 13. 13:36
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ezt a menyasszonynak szabták ki vicces feladatul még az esküvő előtt. Ezért fogta magát és "irány eladni mindent!" -jelszóval szó szerint árulta a petrezselymet.


Hogy neked, mint vásárlónak mi a dolgod az így megvásárolt petrezselyemmel? Lehetőségek:


-anyádnak adod, főzze a húslevesbe,

-lepréseled:D,

-kidobod, mert nem szereted a húslevest,

-megeszed, jó az arcbőrnek (pattanások ellen),

-a kérdésedre kapott legjobban tetsző válasz szerint cselekszel.

2010. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A nem táncoló lányokra, akiket nem kér fel senki, szokták mondani, hogy petrezselymet árul, de ezt csak képletesen, ez így elég furcsa.
2010. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hogy világos legyen! Régen a bálozó lányok többnyire csapatostul mentek a bálba, fiú nélkül. Így szerettek volna párt találni. Üldögéltek az arra kijelölt helyen és várták, hogy felkérjék őket. Akit nem kértek fel, arra mondták, hogy "petrezselymet árul", vagyis magában üldögél, mintha... petrezselymet árulni ment volna oda. Pedig dehogy!
2010. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
13:40 Lehet, hogy neki van igaza? Egy leánybúcsú vicces feladata lehetett? Ezt nem tartom elképzelhetetlennek. Egy igazi leánybúcsúban az a legjobb, ha minél több vicces, tökéletlen, trükkös feladatot kell megoldani a férjhez menő lánynak.
2010. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

szerintem is poénból kitalált feladat volt a leánybúcsún:D

én olyanról hallottam,hogy csajszinak nyuszi jelmezben kellett répát árulni :D..eladott asszem 3000-ért is:D

2010. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mint irta a kérdező leánybúcsú előtti feladat volt és ez igen is szokás,felénk is :) Amúgy nem tudom mi van avval aki megveszi.
2010. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen a kitalált feladat verzió tetszik nekem is legjobban, valami leánybúcsús, jópofa
2010. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez tuti, hogy valami leánybúcsús feladat volt. Én is találkoztam már ilyennel.


Egyébként az már a te dolgod, hogy mit csinálsz a petrezselyemmel. Javaslom elrágcsálásra (előtte mosd meg alaposan): jó a szájszag ellen, üde leheletet biztosít.

2011. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!