Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 30-35 fős esküvő kinek mennyib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 fős esküvő kinek mennyibe került?

Figyelt kérdés
Nem akarunk nagy felhajtást csak a közelben élő rokonok.Polgári esküvő és egy vacsora
2018. máj. 3. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
miért nem számolod ki? Elmész a választott hekyre és megkérded mennyi a kaja egy főre,amugy ez nem sok akár az udvaron is meglehet tartani és ha nem volna a szokásos társadalm elvárás akkor én berebdelnék egy csomò Pizzát meg pia és kész is van
2018. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs, 1-es, de szerintem ez nem "társadalmi elvárás".

Nekünk nyáron lesz, 25-30 fő, és a minimum, hogy szépen feldíszített, elegáns étteremben szolgáljanak ki minden vendéget.

Pont ez benne a pláne, hogy nem 70-100 fő, nem hajnalig tartó buli, hanem egy ünnepi vacsora. Viszont kifogástalanul elegáns helyen.

Ha bográcsozni akarna, vagy sátras lagzit a házuk udvarára, akkor azt kérdezte volna.

2018. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Szia, nekunk 25 fos eskuvo volt, de videken egy kis faluban, kulteri polgari esketessel plusz rovid vacsora.

A vacsi mindennel egyutt (diszites+pia+kaja+teremfoglalas) 150e

Ruha kettonkre: 55e

Cipok kettonkre: 10e

Fotos: 100e

Esketes+helyszin+diszites: 50e

Egyeb aprosagok (tortadisz, lufik, koszonoajandek, stb); 15e

Torta helyszinre szallitassal egyutt: 26e

Fodrasz smink ilyesmi hazon belul megoldva


Ez osszesen: 400e korul van. De sporolhattunk volna akar a fotoson is, a kulteri esketes se fontos (akkor 10es lett volna a sima polgari), elmehettunk volna mi is a tortaert, stb.

2018. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 peca1000 ***** válasza:
Nekem az elsö 50 fős volt és ingyen, mert a szülők fizették. A második lagzim olya 60.000 Ft körül volt 15 főre, szimpla ebéddel.
2018. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom még ki számolni és megkérdezni mert még most kezdjük tervezni.Még semmi nincs eldöntve és megtervezve.Az biztos hogy nem akarunk nagy felhajtást.
2018. máj. 3. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, a lètszámtól függetlenül is az összeg, de ha arra vagy kíváncsi, hogy a kaja mennyire jön ki, sok ètterem honlapján van olyan, hogy esküvői ajánlat. Ott van több fèle menü összeállítás külön árakkal. Ha átnèzel pár ilyet, már nagyjából kèpen leszel.


A többi dolognál meg ki kell találnotok, hogy mi mennyire fontos,mire mennyit szántok. Hol akarjátok tartani(irták már korábban, hogy a kültèri ugye drágább), milyen ruhát szeretnèl, sminkes-fodrász-kozmetikus kell e, a tortát honnan veszitek(nagyon durva ára van nèhány cukrászdás esküvői tortának), kell e dekoros, ès ugye a fotós. (Mi 3hete beszèltünk egy fotóssal, aki fix árakon dolgozik, nem időkorláttal ès azt hittem hanyatt esek, amikor kimondta, hogy 220ezer forint.) Nyilván másikat kerestünk. De el lehet szállni a járulèkos költsèggekkel is a kaján felül, csak ezèrt írtam mindezt le.

Remèlem segítettem :)

2018. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy esküvő kb 1millió ftba került.
2018. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!