Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit tennétek? Koszoruslányn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Koszoruslánynak kértek fel!

Figyelt kérdés

Véleményetekre lennék kíváncsi . Felkért egy nagyon jo baratnom koszoruslánynak . A ruhánk 15 ezer forint lenne amit nekunk kene allni ?! Már ezt sem értem hisz ugy tudtam hogy ezt nem a koszoruslányok szoktak . És egy olyan ruha lenne varratva amit utana a budos eletbe nem vennek fel.

Mondtam hogy en ezt sajnos nem tudom kifizetni . Eleve 200 km az ut a lagziig . Szallast kell megoldanom paromnak ruha . Es még azert valami nászajandeknak is orulnenek gondolom .

Mikor ezt kozoltem , beirt a koszoruslanyok csoportjaba hogy kinek nem volt meg tiszta hogy onkoltseges a ruha es hogy megfelel e igy mindenkinek ? Persze mindenkinek jo . Csak nekem nem lenne . Nem tudom kifizetni azt a ruhat es nem is akarom , hogy mondjam ezt el hogy ne bantsam meg ? Már inkabb legszivesebben nem is lennek koszoruslany .



2018. máj. 9. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén megmondod,és kész,mi ebben olyan nagy kérdőjel ?
2018. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Ez sajnos szokványos dolog, hogy a koszorúslányok meg sok helyen az egész rokonság új ruhát varrat magának.


Szerintem amúgy felesleges. De ez most mindegy. Ő így döntött, az ő dolga. Ha neked tényleg gond kifizetni a ruhát és a többi költséget, akkor szerintem mondd meg neki őszintén. Ha tényleg "barátnő", nem fog megsértődni.


Az ismeretségi körben is volt hasonló helyzet, több is. Volt, ahol végül a menyasszony fizette a koszorúslány ruháját. Volt, hogy az egyik koszorúslány egyszerűen olyan ruhát vett fel, ami volt neki. (Végül is nem vagyunk ovisok, hogy ezt nézzük, igaz). De az sem gond szerintem, ha nem vállalod el.


Ha tényleg barátnők vagytok, ne görcsölj, hanem dumáljátok meg:-)

2018. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy neked nincs pénzed a ruhára.
2018. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám így, ahogy leírtad. Utazás + szállás + öltöny + nászajándék, emellé nem fér még bele a kiadás. Köszönném szépen a felkérést, és köszönettel visszautasítanám.


Nekem már ez a koszorúslány csoport is nevetséges, de ez már csak egyéni vélemény. Én is voltam koszorúslány, megtisztelt minket a menyasszony, hogy mindenkivel egyénileg, ill. személyes találkozón egyeztetett.

Nálunk is úgy volt egyébként, hogy magunknak ment a ruha, de ez úgy ment, hogy elmondta a menyasszony, hogy ő nem tudja vállalni, nem fér a költségekbe, így nem lesznek inkább koszorúslányai. Mi mondtuk azt, hogy ne butáskodjon. Viszont nem ilyen egyenvarratott akármink volt, ami utána semmire nem jó, hanem olyan, színében passzoló, szabásra mindenkinek magához illő ruhát vettünk (külön-külön, még csak nem is varrattunk!), amit lehet még hordani. Nekem azóta is az az alkalmi ruhám. És feleannyiból oldottuk meg, mint ahogy ti varratni akartok.

2018. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem vagyok olyan biztos benne, hogy mindenkinek (jesszus, hány koszorúslány lesz...?) megfelel, valszeg inkább csak nem akartak szólni, ill. ha x látja, h y-nak oké, akkor úgy gondolja, hogy “na jóvan, ha neki(k) is jó, akkor én is megoldom valahogy”... csordaszellem. Ha gondolod, beszélj a többiekkel, h szerintük ez így tényleg rendben van-e, de igazából én már letojnám. Köszi a felkérést, de utazás+szállás+ajándék/pénz+2 ruha már túlságosan megterhelő anyagilag, sajnálom, de nem fér bele. Pont. Ha ezen megbántódik, az az ő a baja, nem az enyém.
2018. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen levélre hogy "kinek nem volt meg tiszta hogy onkoltseges a ruha es hogy megfelel e igy mindenkinek ?"

-megköszönném a lehetőséget, és elküldeném a pitsába a kedves "barátnőmet"....

2018. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk, ha neked ez nem fér bele anyagilag és elvileg már tudja is, akkor igazán felajánlhatná, hogy a te ruhádat ő állja.
2018. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is hagyd a francba az egészet. A tőled telhetően ötvözd a támadhatatlan, kifogástalan udvariasságot a könyörtelen eltökéltséggel a visszautasításban. Amúgy meg ajánlom figyelmedbe az alábbi blogposztot a témában, egy kis felszabadult szórakozás reményében:

[link]

2018. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Fú egyik rémálmom.


A többit már mások leírták, gáz ez az elvárás, az ő show-ja bakker...

2018. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Aaa tollampapírom. :)
2018. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!