Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fiús stílusú koszorúslánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús stílusú koszorúslánynak milyen ruhát lehetne választani?

Figyelt kérdés

A háromból 2 koszorúslányom elég fiús stílusú (többek közt én is- de hát mégiscsak egyszer van esküvőm jobb esetben, adjuk meg a módját😁)

Milyen ruha lenne vajon jó nekik, amiben nem feszengnének, de mégis koszorúslányhoz méltó? 🤔😀


2018. jún. 18. 19:16
 1/7 WheneverYouWant ***** válasza:
0%
Vegyes latex bőrszerkó... szerintem perfect volna..
2018. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg a véleményüket? Attól, hogy fiúsak, még lehet, hogy szívesebben vennének fel egy egyszerű szabású szoknyát, mint egy kosztümöt. Az is fontos, hogy mi áll jól nekik, és mennyire puccos esküvőt tervezel.

Én leülnék mindhármukkal, és megbeszélnénk egy színt, vagy színösszeállítást, ami mindenkinek megfelel, de mindenki olyan szabású ruhát választhatna, amiben jól érzi magát. Olyat is láttam, hogy különböző ruhában voltak a koszorúslányok, és csak egy kiegészítő volt rajtuk egyforma (derék körüli színes szalag, blézer, virágdísz, stb). Ha nagyon különböző az elképzelésük, ilyet is kitalálhattok.

2018. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt azért van rizikó rendesen: ha van olyan ruha, amiben 100%-ig kényelmesek lennének és nem feszengenének, az sztem nem passzolna esküvőre, nem elég elegáns... hacsak nem ilyen stílusú az esküvő is (legalábbis amilyen ruhát a fiúsan öltözködő ismerőseim szeretnek, az ált. farmer vagy ilyen dzsörzé anyagú vagy nagyon bumfordi fazonú).


Amit esetleg tudnék mondani, hogy rövidebb fazon (amiben könnyebb járni-kelni, táncolni), ami azért nem feszülős mini.


Ilyesmi fazonok (az anyag lehet egyszínű, egyszerű, nem túl csicsás, nem túl csajos... szín dettó):

[link]

[link]

2018. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szín: kék, zöld, esetleg világosszürke, ha szeretik


Fazon: hát, ez relatív, mert függ a fazontól, meg hogy ő mit szeret, milyen "adottságai" vannak (pl. van-e melle, vagy nincs).


Nekem mikor koszorúslány voltam, egy rózsaszínes, pánt nélküli ruhám volt.

Nos, mellem nulla!, és hiába mondtam, hogy ez talán nem lesz jó, az ara leszarta. Hát kb. úg meghúzták hogy ne essen le rólam, hogy félig fuldokoltam, úgyhogy szertartás után azonnal! átöltöztem értelmes pántos ruhába.

2018. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

- csipkét, tüllt, fodrot felejtsd el

- babarózsaszín, citromsárga, narancs szintúgy (nagyon keveseknek áll jól)


Ami okés, ha fiúsabb:

- vállpánt (akár szélesebb)

- egyenes szabás

- hosszra meg döntsétek el


Vállmegoldásra pl: [link]

2018. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Overáll ruha
2018. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én amikor koszorúslány voltam, annyit kért a menyasszony, hogy pasztell szín legyen, ill. rendes nagy ruha, abronccsal. :) jó volt szép volt, csak sajna amit nem tudhattam előre: baromi kényelmetlen... leves után át is vettem.


ismerőseim amikor koszorúslányok voltak, nekik hétköznapibb ruhájuk volt, boltban vették, a menyasszony csak a színt mondta meg, pl. sötétkék. ezen belül elegáns ruhát választottak. bár azt hiszem, mikor próbálták, a képet küldték a menyasszonynak (ha nem tudott velük menni), és együtt választottak.


szóval nektek is meg kellene beszélni a dolgokat.

szerintem a koszorúslányok jobban mutatnak, ha szoknyában vannak. de beszéljétek meg!! :)

bár, láttam olyan fiús koszorúslányt is, akinek egyáltalán nem állt jól az a ruha, amiben volt.

2018. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!