Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek nászútra ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek nászútra ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk szegények igazából,de gazdagok sem,leginkább átlag szinten élünk. Sohasem voltunk nyaralni,tavalyelőtt jöttünk össze és tavaly kijutottunk Görögországba. Az öröm hatalmas volt,volt szó arról,hogy esküvő után szeretnénk saját házat venni.( jelenleg nálunk lakunk édesanyáméknál,külön lakrészben)

Volt szó róla,hogy mégis jó lenne elmenni 1-2 napra valahová,de a szívünk oda húz vissza Görögbe. Elég olcsón hozzá is tudnánk jutni a nyaraláshoz,tavaly is,most is kijönne 200 000ből.

De sajnálom magamtól az érzést. Apám is már gyerekkoromban is elvette a kedvem mindentől,mai napig mintha nem lenne jogom a boldog élethez ,megmondta h minek mennénk mi nyaralni az csak pénzkidobás.

A lagziba sem szállt be senki egy fillérrel sem,nem is kértük volna.

Most azon gondolkozom és plusz munkával hétvégéket vállalva össze tudnám gyűjteni a nyaralás árát,hisz ez a közös valóra vált álmunk lenne,de már annyira belém beszélték,hogy minek ez ,hogy nem tudom mit tegyek.

Arra gondoltam ,ha összegyűlne a pénz a páromnak a lagzi éjszakáján elmondanám ,hogy 2 nap múlva csomagolunk.

De nem tudom..már a szüleim véleménye miatt annyira nem tudom mi legyen..sajnálom magamtól a boldogságot és jólétet...apám szerint a házba kéne rakni nem pedig hülyeségekre szórni..

Édesanyám hol ezt mondja,hol pedig,hogy menjünk ,ő menne.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Elmennétek nászútra valóra váltva a párotokkal közös álmotok vagy beletennétek egy közös házba azt a 200 000et?


2018. jún. 29. 16:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Amondó vagyok, hogy fontos a nyaralás és az élmények, hiszen olyan rövid az élet. Mi is elmegyünk minden évben, úgy, hogy albérletben lakunk és közben lakásra gyűjtünk. Tehát nem azt mondom, hogy évekig minden élménytől meg kell fosztani magunkat, mert akkor mikor élsz? Viszont ha 200 e Ft -ot ilyen nehezen tudtok összekuporgatni, és ilyen "huzavona" megy rajta, én nem hogy nyaralni nem mennék, de lagzit sem tartanék. Lehet, hogy csak nekem nem világos, de a lagzira van pénzetek? És azon kívül van félre rakva? Mert nem mindegy, főleg így, hogy a szüleidnél laktok. Ha önállóan albérletben laknátok, akkor azt mondom ne a szüleid szóljanak bele, hogy mire költitek a pénzt, de így van némi ráció abban amit mondanak.
2018. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%
4# nekem pont ez a "problémám" a kérdéssel, hogy ha "potom" 200 e Ft-on gondolkozik valaki, akkor ott nem állnak jól anyagilag. Másrészt akárhogy is nézzük, a szülők nyakán élnek. Így azért merész kijelenteni, hogy menjenek bármennyibe is kerül..
2018. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%
5# Nem rosszból, de akkor ugrálhat, hogy ő felnőtt ember, ha majd elköltözik.
2018. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ha a szülőknél laknék, 400 ezerért nem mennék el, de 200 ezerért elmennék.
2018. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
9# nem tudom elolvastad e, hogy a szülők "nyakán" élnek. Innentől kezdve hagyjuk, hogy mihez van köze a szülőknek.
2018. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%

200ezer hol számít egy kis 20 milliós házba?

Szerintem meg szegények vagytok ha anyádéknál éltek.

Tiszta katyvasz amit írsz! Minek mennétek ugyanoda vissza??

2018. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Még egyszer elolvastam a Kérdező leírását, és bár még mindig fent tartom, h jogos a szülők hozzáállása, én mégis azt mondanám, h én elmennék. Szépen összegyűjtögetném a pénzt plusz munkával és uccu neki nászút Görögországban. :)

Azért, esküvője nem sokszor van általában az embernek. Aztán hozzá egy nászút tényleg örök emlék. Lehet, ha nem mennétek örök seb maradna, pedig mehettünk volna...

A szülőknek is ezt kell elmondani. Biztosan megértik így.

Hajrá! Sok boldogságot!! :)

2018. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Azért élünk nálunk,mert édesanyám felajánlotta,hogy így jobban tudunk gyűjteni,még idén elköltözünk a szülői házból. Van pénzünk nyaralni is és a lagzira is,azért lesz lagzi nyilván.

Arra akartam kilyukadni,hogy független attól bárhol is élek,ők így vélekednek.

Nem gondolnám,hogy a nyakán élek,ő ajánlotta fel,felőle itt is élhetnénk,a házunk is elég nagy,külön lakrészben lakunk.

Én vagyok az,aki nem akar a nyakán maradni,nem kell egyből ilyen lenéző stílust felvenni. Szegények sem vagyunk,viszont nem is gazdagok ennyit mondtam..

2018. jún. 29. 19:58
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem akart lenéző lenni, csak a kérdésből nem igazán ez jött le, hogy megengedhetitek magatoknak. Másrészt sokan írták, hogy kb kit érdekel a szülők véleménye. Én csak area próbáltam rávilágítani, hogy amíg ott éltek addig igenis van beleszólásuk. Egyébként csodálom, hogy a lagzit nem tartják pénzkidobásnak, csak a nyaralást.
2018. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Elvált szülők,a lagzit is annak tartják,nyugi :)

Meg kb.mindent ami én vagyok.

2018. jún. 30. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!