Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek nászútra ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek nászútra ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk szegények igazából,de gazdagok sem,leginkább átlag szinten élünk. Sohasem voltunk nyaralni,tavalyelőtt jöttünk össze és tavaly kijutottunk Görögországba. Az öröm hatalmas volt,volt szó arról,hogy esküvő után szeretnénk saját házat venni.( jelenleg nálunk lakunk édesanyáméknál,külön lakrészben)

Volt szó róla,hogy mégis jó lenne elmenni 1-2 napra valahová,de a szívünk oda húz vissza Görögbe. Elég olcsón hozzá is tudnánk jutni a nyaraláshoz,tavaly is,most is kijönne 200 000ből.

De sajnálom magamtól az érzést. Apám is már gyerekkoromban is elvette a kedvem mindentől,mai napig mintha nem lenne jogom a boldog élethez ,megmondta h minek mennénk mi nyaralni az csak pénzkidobás.

A lagziba sem szállt be senki egy fillérrel sem,nem is kértük volna.

Most azon gondolkozom és plusz munkával hétvégéket vállalva össze tudnám gyűjteni a nyaralás árát,hisz ez a közös valóra vált álmunk lenne,de már annyira belém beszélték,hogy minek ez ,hogy nem tudom mit tegyek.

Arra gondoltam ,ha összegyűlne a pénz a páromnak a lagzi éjszakáján elmondanám ,hogy 2 nap múlva csomagolunk.

De nem tudom..már a szüleim véleménye miatt annyira nem tudom mi legyen..sajnálom magamtól a boldogságot és jólétet...apám szerint a házba kéne rakni nem pedig hülyeségekre szórni..

Édesanyám hol ezt mondja,hol pedig,hogy menjünk ,ő menne.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Elmennétek nászútra valóra váltva a párotokkal közös álmotok vagy beletennétek egy közös házba azt a 200 000et?


2018. jún. 29. 16:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartanék lagzit, hanem abból a pénzből elmennék valahova a párommal.
2018. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kérdező írta:


"Arra akartam kilyukadni,hogy független attól bárhol is élek,ők így vélekednek."


Kérdező, de azt ugye tudod, hogy ha viszont bárhol máshol éltek, akkor vastagon leszarhatjátok, hogyan vélekednek? Azért nehogy már felnőtt ember létedre minden döntésedet áthassa az, hogy erről most a szüleid éppen hogyan vélekednének?

Amúgy írtad, hogy még idén elköltöztök szüleidtől. Ez jó, és gratulálok hozzá. Megvan az önerő, és lakást vesztek hitelre?

2018. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha pedig már ennyire sínen vagytok, hogy idén már el is költöztök a szülői házból, akkor viszont menjetek el nászútra, szerintem. Tényleg nem az a 200 ezer fog hiányozni a lakáshoz/házhoz.
2018. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igen,az önerőnk megvan,valamennyi kis hitel kell hozzá ,rövidebb időre vesszük fel,hogy minél hamarabb leteljen. :)
2018. júl. 2. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!