Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is megfigyelte, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte, hogy a "csúnya" lányok korán házasodnak?

Figyelt kérdés

Nyílván mindig vannak kivételek stb. stb. de most arra vagyok kíváncsi, hogy más is tapasztalta-e ezt a jelenséget.


Már 3 volt gimis (lány) osztálytársam is megházasodott, még csak jövőre lesz az osztálytalálkozó. Mindegyik...nos szegények nem a legszebbek. És az első barátjukkal össze is álltak. Én ezt nem tudom mondjuk megérteni...na mindegy. Egyedi eset ez vagy akár általánosítható?


2018. júl. 4. 09:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Attól, hogy nem a legszebbek, még nem kell “lecsúnyázni” õket.

Õszintén nekem alig van nõi ismerõsöm, akit csúnyának tartanék.

2018. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Az én környezetemben úgy volt, hogy szépek voltak, férjhez mentek, és megcsúnyultak.
2018. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#1 kösz, hogy válaszoltál a kérdésre (ja nem). De akkor tessék rávetődni Geronazzo Máriára. :D
2018. júl. 4. 09:16
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
Pont, hogy nem tapasztaltam, de az tény, hogy a dekoratív emberek legtöbbjének a házasság csak nyűg, mert ha válogathatnak, miért kössék le magukat - gondolják ők-.
2018. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Ez általános, mert az ilyen emberekkel való kapcsolat a nyugalom ígéretét hordozza, egy "szép" illetőnél ezzel szemben ott van a levegőben a folyamatos aggódás, bizonytalanság, hogy vajon mikor csapja le a kezedről valaki. Talán épp ma? Vagy holnap? Esetleg néhány hét múlva? És az ezen való folyamatos kattogás bizony felőrli az embert, a bizalom meginog, vagy el is tűnik, felüti a fejét a zöldszemű szörny és már ott is vagyunk, hogy a kapcsolat megdöglött...
2018. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de ha a párjuk megkérte a kezüket, akkor nem csak ezek a "csúnya lányok" kötelezték el magukat gyorsan az első jelölttel, hanem ez a jelölt tartotta őket annyira, hogy feleségül vegye őket.


Nekem is az első kapcsolatom van, nem vagyok egy szép és népszerű lány. De úgy érzem, az igazi mellett vagyok, és vele szeretném leélni az életem. Biztosan tudom, hogy a barátom nem (csak) A külsőm miatt van velem, a személyiségem is vonzza annyira, hogy nem fog lelépni az első szebb lánnyal, aki az útjába kerül. És ez kölcsönös, engem is nagyon vonz a párom külseje és személyisége is.


Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a kérdésed eléggé irigykedésnek tűnik.

2018. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

" dekoratív emberek legtöbbjének a házasság csak nyűg, mert ha válogathatnak, miért kössék le magukat - gondolják ők-"


Ezt azok hiszik, akik rondak es butak us.

2018. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szépek mentek férjhez először, és a fiúknak lett először gyereke (házasság nélkül). De úgy alapvetően amennyire tudom, mindenki fix kapcsolatban él, szóval nem hiszem, hogy ennek van jelentősége. Én például nem vagyok a legszebb, és nem mentem még férjhez, és ugyanúgy csapongtam 20 évesen, mintha bombázó lettem volna.
2018. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

#3 Vicces, hogy pont plasztikázott nõ példával tudsz jönni....


Senkire sem kell rávetnem magam, attól hogy valakit nem rondázok le, nem azt jelenti, hogy összejövök vele, lol.


Te mindenkire ráveted magad, akit kicsit is szépnek tartasz? Elég gáz.

2018. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem vettem ezt így észre, nálunk az 5. érettségi találkozóra sok lány férjhez ment, külsőtől függetlenül.

Egy nagyon dekoratív barátnőm viszont egyik rossz kapcsolatból tántorog a másikba. Jellemző, hogy a férfi részéről inkább csak nemi vágy van, vagy pont hogy annyira beleesik, hogy nem érdekli, ha nem illenek össze. Őt kizárólag a külseje miatt hajtják a pasik, és a belső értékeit észre se veszik. Sokan nem is veszik komolyan, nem hiszik el, hogy hűséges, élből elkönyvelik butának, aki minden eredményt a külsejènek köszönhet.

Elmúlt 30, szeretne családot, és hiába talál 2 perc alatt pasit, ha nem veszik komolyan.

2018. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!