Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Család kiértesítése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Család kiértesítése?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésém hogyan értesítenétek a családot egy humoros kis képeslappal hogy össze fogunk házasodni de csak kettesben minden cécó nélkül külföldön?Nem szeretnénk senkit megbántani költségekbe verni.Nem szeretnénk nászajándékot pénzt semmit csak kettesben romantikusan összeházasodni.Erre szeretnénk küldeni egy kis képeslapot humorosan hogy tudják összekötjük az életünket szeretünk mindenkit és nem kérünk semmit csak hogy osztozzanak az örömünkben.Ötlete valakinek?

Köszönöm szépen előre is



2018. júl. 25. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem humososat küldtünk. És utólag. Szerintem, ha nem hívjatok meg őket fura előre elküldeni. Mi e-mailt küldtünk, kedvesen korrektül leírtuk. Szóban értesítitek a szülőket (pl) előre. Ha megvolt a dolog mindenkit.
2018. júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első jót írt. Szerintem se küldjetek előre semmit. Az csak sértődést fog szülni. Ha összeházasodtatok akkor küldjetek esetleg egy e-mailt/képeslapot, hogy megvolt a nagy nap.
2018. júl. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ebben az esetben utólag értesíteném a családot.


de nem humoros formában, az valahogy nem illik a házasságkötés jelentőségéhez. meg többnyire szánalmasan erőltetett is. de ti tudjátok.


utólag egy elegáns levél, esetleg 1 jól sikerült fénykép és kész.

2018. júl. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én előre elmondanám nekik, de semmiképp sem írott formában. Egy írott szövegbe mindenki a saját hanguatának, érzéseinek, előítéleteinek megfelelő jelentést vetít bele, és ez ebben a helyzetben nem szerencsés. Én személyesen vagy legalább telefonon elmagyaráznám nekik, hogy mit és miért csinálunk, és megbizonyosodnék arról, hogy nem értik félre, nem sértődnek meg. Ezt egy levéllel, kártyával nem tudod megtenni.
2018. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szülőknek akkor mondanám el előre, ha már sejthető, hogy lesz valamikor esküvő, de nem tudnak pontosat. Azért, hogy ne tervezzenek nagyobb dolgot és ne érezzék úgy, hogy elveszitek tőlük egy jól megtervezett lagzi lehetőségét, amibe talán közben bele is élik magukat. Ha nem ilyen érzelmes a hozzáállásuk, akkor nekik is utólag egy közös ebéd/vacsora során mondanám el, pezsgőt bonthattok vagy amit szerettek. A távolabbi rokonoknak írnék tárgyilagosan egy fényképpel társítva, nem kell humorosnak lennie.
2018. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se kell semmi humoros forma.

És főleg, a rokonságot utólag kellene értesíteni.

Mi, igaz, nem külföldön házasodtunk, de két tanúval. Mi olyan értesítést küldtünk a rokonoknak/barátoknak, hogy

"Kedves Anna, tudatjuk Veled, hogy ....év....hó.....napján, szolid polgári keretek között házasságot kötöttük itt és itt. " Még valami udvariaskodást lehet esetleg.

2018. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!