Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Zsarnok család. Meghívjam/ ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarnok család. Meghívjam/ ne hívjam?

Figyelt kérdés

Az apámék elváltak,az ő részéről az egész bagázs elvarázsolt.

Apámmal az élen. A kedves édesanyja manipulálja őt,hogy kiket is kell meghívni az ÉN esküvőmre,s persze a főasztalhoz is csak apám üljön,mellé az ő rokonai,s anyám a legvégére az asztalnak.

Határozott elképzeléseik vannak kinek kellene ott lennie,pl mindenkit kibeszélnek és utálnak a családjukban is,de hogy ő oldalukról legyenek többen,beintéznek sorra olyan rokonokat,akikkel nem tartom a kapcsolatot.

Tudnivaló,hogy sem apám,se a hóbelebanca nem szállt be 1 ft pénzösszeggel sem,így az utolsó érvet is elvesztettem,ami az ő javukra szólna.

Apám testvérének továbba van egy rakás gyereke,őlet alapból el sem hívnám,mivel elfordulnak az utcán,ha köszönök vagy meglátnak,okuk nincs haragra,ezért az ő butaságukra tudom fogni.

Na most az édesapa meg a nagyika kitalálták,h9gy márpedig muszáj őket meghívni,mert azt úgy illik..

Az etikettől már azzal eltávolodtunk (szerintem)

Hogy elfordulnak az utcán..

Erőltetik,hogy hívjam meg,mert illik,igaz az egyikük esküvője szintén most lesz (unokatesómé)

Ah9va mi nem vagyunk hivatalosak a párommal,mert szűk körű. Akkor hogy van ez az illik,nem illik dolog? Ott miért nincs ez erőltetve?

Az egyikükkel próbáltam beszélni,hogy elvinnénk a meghívót,de azt mondta ő nem ér rá,dolgoznak minden nap...hagyjam az anyjánál..előtte 2 nappal az anyja azt mondta ki ne találjam h otthagyom az összes gyerekének,vigyem egyesével...

Ott tartok,hogy elviszem az anyjuknak,ha azt mondka akkor nem jön senki sem ,akkor nem jönnek.

Nem nyaliskodok senkinek..

Ja,apám pluszba kitalálta,ha anya élettársának a foa ott lesz,akit 5 éve ismerek,akkor hívjam meg az ő élettársa gyerekeit is,mert úgy illik..igaz ,hogy az ő kapcsolatuk annyira nem e világi,hogy heti vagy 2hetente 1 napot találkoznak és a gyerekeit sosem láttam,akkor miért hívjam meg őket a párjukkal együtt?

Ennyire elvarázsoltak..egyébként apám testvérének a gyerekei és azok családja 20 fő..


Ki mit tenne?

Próbálnak irányítani,de próbálom nem hagyni magam..de már annyira felidegesótenek ezekkel az abszurd dolgokkal.

24.l


2018. jún. 4. 11:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Apámnak nincs közös gyereke a növel kb 1 éve ismeri,tehát akiket mindenképp meg akar hívatni,azok a nő 18 és 24 éves gyereke a párjával együtt,akit sosem láttunk a párommal.
2018. jún. 4. 11:14
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, leányzó!


A TE esküvőd! Innentől mindenkinek meg lehet mondani, hogy ha meghívod örüljön, de SENKI nem szervezkedhet helyetted a TE esküvődön. Ültesd le a kedves családot és ba&&z az asztalra, hogy megértsék. Le lehet szépen állni, nem ők döntik el, hogy mit illik és mit nem a te életed nagy napján. Őket sem kötelező meghívni, ha nagyon tré módon viselkednek. Ennyire egyszerű. Ha még anyagilag se szálltak be, végképp hallgassanak. Ezt nem kell és nem is szabad eltűrni. Majd a közös életetekbe is belepofáznak? Ugye...

2018. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Azt hívj meg, akit te/ ti akartok :) Felnőtt ember vagy, aki az "igazi" felnőtt életbe lép át az esküvövel. Ha most nem állsz a sarkadra, mikor fogsz?


Mondjuk én jobban kiakadnék azon, ha apám és mamám anyámat száműzni akarnák az asztal túlfelére. :)


A mostohatesódat azért illik meghívni- hogy ne vigye a pereputtyát, a meghívóban ki kell hangsúlyozni, hogy "önt és kedves partnerét" várjátok.

2018. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Egyszerű. Apámat és a retyerutyáját egy az egyben kihagynám.

Az unokatesót is, mert ők sem hívtak meg téged. Nagyjából ennyi. Nekem ne dirigáljon senki, hogy az én ünnepem (amit nem ő fizet) hogy van megszervezve.

2018. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
#3, nincs olyan, hogy illik! Ja, mostohateső sincs. Honnan szeded ezeket?
2018. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 peca1000 ***** válasza:
79%

A kedves rokonsággal, közte ezzel a nővel közlöd, hogy azt hívsz el, akit akarsz, és nem azt, akit őszerinte illene.


Ez a te esküvőd, te fizeted, te döntesz!


És őt, se az ő kedves családját látni sem akarod ott, legfeljebb apukád jöhet, DE egyedül!

2018. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A mostohatesók akiket sosem páttam,azt biztosan nem hívom oda...azon pedig,hogy mennyire akadtam ki,h9gy anyát száműznék hagyjuk is..csak már nincs kedvem velük garcolni. Nyilván nem úgy lesz..azt gondoltam üljenek a főasztalhoz úgy,hogy anya mellém a párjával és mellé apám nője apával..mondanom sem kell apám mennyire kelt ki magából....
2018. jún. 4. 11:48
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Nincs is szükség harcra. Lesz egy ültetési rend, amit majd te összeállítasz, és kész. Akinek nem tetszik, nem kötelező megjelenni.
2018. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Az apám elhagyott minket azert a nőért, akivel megcsalta anyum. É konkrétan meg sem fogom hívni az esküvőmre. Ez a mi esküvőnk a párommal, nem mások kedvezésére csináljuk, a mi nagy napunk.
2018. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Én meg se hívtam az apámat és senkit apai oldalról, mert egy pöts. Pont egy percig nem érdekelt, mit gondolnak erről mások.


Ha elég nagylánynak érzed magad egy esküvőhöz akkor legyél elég nagylány ahhoz is, hogy kiállj magadért, akár konfliktus árán is.


27N

2018. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!