Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok, a kreatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok, a kreatív fotózásra hívjátok a koszorúslányokat?

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Fotosként írom, hogy nem javaslom, a saját kreatív fotózásaimra nem is engedem jönni a koszorúslányokat. :)
2018. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Még nem volt esküvőm, mi az a kreatív fotözás?
2018. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Csatlakozom. Az mi? Manapság minden olyan bonyolult csak hogy minél drágább legyen. Pedig a boldogság nem erről kéne hogy szóljon.
2018. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Régen ezt úgy mondták: "beállított fotók".

Műteremben vagy valami szép parkban készültek.

Most ennek van millió féle változata, romkocsmától a vasúti sínekig, (de megmaradt a műtermes és a parkos is), és ezt nevezik "kreatív fotózás"-nak.

2018. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es, és miért nem?

Én hívtam őket. No nem végig, de készült pár közös kép.

2018. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer voltam koszorúslány, de sosem hívtak semmilyen fotózásra. A szertartás előtt vagy után lőttek pár képet a menyasszonnyal és kész, de nem volt külön időpont.
2018. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös:

Mert az esetek döntő többségében külön napon tartjuk, hogy a legjobb körülmények között fényképezhessünk (napnyugta előtti 2-3 óra). Így viszont erre az időre szükség van, ha több autóval, sokan megyünk az időveszteséggel jár. A koszorúslányokkal az esküvő napján fotózunk. :)

2018. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nem azért van, hogy bonyolultabb és drágább legyen, hanem azért, hogy jobb legyen a végeredmény. A kreatív fotózás a párról szól, sokkal oldottabban viselkednek ha nem nézik őket legalább négyen még a két fotóson kívül. Nem csinálunk mást, csak másképp és másképp is hívjuk.
2018. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, kik voltak azok a marha okosak, akik a 4-est lepontozták. Pedig úgy van, ahogy írta a hozzászóló.
2018. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Koszorúslány voltam, nem voltunk külön "hívva", de mikor amúgy is egy helyen voltunk, akkor készültek közös kreatív képek is, direkt a fotós javaslatára, hogy oldjuk a feszkót :) (polgári előtt, templomi után - a pár külön fotózása meg a kettő között volt).
2018. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!