Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mennyire gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ugyanott tartani a ceremóniát, mint a lagzit?

Figyelt kérdés
Találtunk egy nagyon jó éttermet, aminek úgy van kialakítva az udvara (és bevett szokás is), hogy akár a ceremónia helyszínének is megfelelne. Gyönyörű kert! Viszont a "lagzira" (vacsora) csak a családot hívnánk meg, barátokat, ismerősöket nem. Gondoltunk arra, hogy a ceremónia és a vacsora között lenne egy kis állófogadás a többi vendégnek is pogácsával, apró sütivel, pezsgővel, de nem lenne nagyon kellemetlen a helyzet, ha lennének ott olyanok, akik az este további részére nem hivatalosak, és őket kb. "el kéne küldeni"? Vagy túlgondolom a dolgot?

2018. aug. 1. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Így, ahogy leírtad, nem gáz. Kicsit tulgondolod sztem.
2018. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem így nem túl szerencsés.

Pont az "el kéne küldeni" miatt. Hogy lehetne jól megoldani,nem tudom.

Nálunk volt a templomi, (már előző héten megvolt a polgári két tanúval), szóval volt a templomi esküvő, utána egy helyen meg volt tartva a pogácsás-sütis-pezsgős állófogadás. És utána mentünk tovább az étterembe, csak a család és pár nagyon közeli barát. Szóval itt mi mentünk tovább utána, így könnyebb volt.

Ha viszont azt a helyet szeretnéd ceremóniához is, és vacsorához is, az általad említett dolgot nem lesz könnyű megoldani, de biztosan írnak majd pár ötletet...

2018. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz, sokan hívnak több vendéget az esküvőre, mint a lagzira. Viszont állófogadást ceremónia előtt szoktunk tartani. Ha utána teszed, nem lesz egyértelmű, hogy kinek mikor hova illik menni. Murphy szerint az lenne, hogy aki csak a ceremóniára hivatalos, az vagy tovább maradna, mint ahogy te gondolod, vagy a gratuláció, esetleg közös fotó után azonnal lelépne. Aki vacsoravendég, az pedig ne egye tele magát pogácsával a vacsora előtt fél-1 órával. Pezsgő bőven elég mindenkinek 1-1 pohárral a puszilkodáshoz, nem fognak reklamálni. Biztosan lesz ott más ital is.
2018. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
A mi esküvőnk is az értettem udvarán volt és volt oylan aki csak eljött megnézni minket. Szülők barátja, kollégái stb. A vendegfogadáson ők is ettek-ittak, megnézték a szertartást, gratuláltak és hazamentek. Senkit nem kellett "hazaküldeni". Ne aggódj ezen. Ennyi erővel a templominál is aggódhatna bárki, hogy úgy kell valakit hazazavarni mikor vége és a többiek indulnak a lagzi helyszínre.
2018. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, hogy előtte legyen az állófogadás, akkor a ceremónia után mehet haza, aki nem hivatalos a továbbiakra.
2018. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper így! Az szertartás után bőven hagynék időt a fotózkodásra, gratulációra, állófogadásra. Úgy jó, ha mindenkivel tudsz váltani néhány szót, hogy senki ne érezze kizárva magát. Nem fognak csak úgy ott maradni, szerintem nem kellemetlen, feltéve ha mindenkinek egyértelmű, hogy mire szól a meghívás.

Szerintem a kulcs az, hogy legyen elég idő a szertartás és a lagzi között. Akkor senkinek nem kell azt mondani, hogy "bocsi, de menj már haza, mert sietnénk vacsorázni".

2018. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ennyi erővel a templominál is aggódhatna bárki, hogy úgy kell valakit hazazavarni mikor vége és a többiek indulnak a lagzi helyszínre."


Azért nem ugyanaz a kategória, hogy szertartás után elindul valahova az a csapat, aki meg van hívva a lagziba (a csak szertartásra hívottak esetleg nem is tudják, hol lesz, mivel ők olyan meghívót kaptak eleve, amiben nem szerepel az étterem neve sem).

És más eleve az étterem területén lenni a lagziba nem meghívottaknak is, szerintem ez utóbbi igenis kínos lehet.

2018. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ceremonia utan is szokas allofogadast tartani, pont a lagzira nem hivatalos vendegek miatt. Akinek ez gaz, tartsa ugy az eskuvojet ahogy neki nem gaz... ennyi ;)
2018. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!