Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fehér ruha mellé krém színű cipő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér ruha mellé krém színű cipő?

Figyelt kérdés
Deichmannban vettem egy tűsarkút, ami nem esik le a lábamról és menni is tudok benne, viszont krémszínű. Szerintetek nagyon gáz lenne, ha ezt venném fel a nagy napon?
2018. aug. 9. 11:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Hát az a baj, hogy a cipő pont olyan színű, mint a csokrom, a párom inge, a koszorúslányok ruhája és a dekoráció fő színe :( Ezért gondoltam, hogy jó lesz.


Nem hiszem, hogy egy színes cipő (pl piros vagy kék) jobban illene egy fehér ruhához, az inkább negatív értelemben eklektikus és nem pedig modern (de ez az én véleményem).

2018. aug. 9. 18:46
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nincs vele semmi baj. A képpel sincs bajom. Ha kényelmes bátran viseld és szard le, mit mondanak az emberek. Legalább a felük (a férfitársaság) teljesen közömbös a cipőd iránt, és a hölgyek közül sem fog mindenki fennakadni ezen. Ha meg fennakadnak akkor sem szólnak, szóval annyira mindegy. :)
2018. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%
Ha van, amivel passzol a ruhán kívül (öv, csokor, hajdísz), akkor nem gáz szerintem.
2018. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
19%
Igen, a képen, amit mellékeltél, ronda és ízléstelen
2018. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem jól néz ki a kép.

Nagyon kene mások véleményével foglalkozni

Ha neked bejön, akkor vedd fel a cipot. Kulonben is, illik a csokorhoz

2018. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, nőként voltam pár esküvőn már, de fogalmam sincs, hogy milyen cipő volt a menyasszonyokon. Engem speciel nem izgat. Viszont olyan legyen rajtad, ami kényelmes, mert egy rossz cipő simán tönkre tudja vágni a közérzetedet.
2018. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Hát az a baj, hogy a cipő pont olyan színű, mint a csokrom, a párom inge, a koszorúslányok ruhája és a dekoráció fő színe :( Ezért gondoltam, hogy jó lesz."


Így mindjárt más, miért nem ezzel kezdted? :) Ha tényleg olyan kényelmes és a vőlegényed kiegészítői és a dekoráció is krémszínű, akkor semmi gond. Írhattad volna előbb is. Így nem fog kitűnni, sőt..

Na mindegy, ezt kellett volna a fő kérdésedben is leírni.

Sok boldogságot!

2018. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 5.-ös voltam.
2018. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%

Ne... nagyon csúnya.


Bocsi, ha törtfehér lenne a ruhád, vagy halványkrém, úgy okés lenne, ez így felejtős. :(

2018. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa, ha amúgy egy csomó mindenhez megy a színe, akkor viseld nyugodtan.


Én a ruhámra is tennék valami ilyen kiegészítőt, pl egy övet, hogy ne csupafehér ruhához legyen a cipő de így nem gáz.


A kérdésedből úgy jött le, hogy minden fehér, a dekor x színű, és a cipőd meg krém.

2018. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!