Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a vélemményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemményetek arról, ha a menyasszony előtt egy kisfiú és egy kislány szórja a virágszirmokat bevonuláskor?

Figyelt kérdés
Sajnos csak egy kislány van a násznépben.

2018. aug. 17. 08:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Én felesleges giccsnek tartom, ezért nekem nem lesz. Hülyén is nézne ki egy egyszerűbb esküvőn. Viszont ha valakinek tetszik, és illik az egész esküvő hangulatához, akkor biztosan szép. Nem emiatt fog tetszeni vagy nem tetszeni egy esküvő.
2018. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy valaki túl sok amerikai filmet nézett. :)
2018. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Sajnálom a gyerekeket, hogy koruk es méretük miatt úgy gondolja az önző menyasszony, hogy biodíszletként használhatja őket egy felvonuláson. A többi felnőtt meg asszsisztál ehhez. Nekem a gyomrom forogna tőle. Mint a szegény kiskutyák, akiket a "gazdi" ízléstelen cuccokba öltöztet, aztán mutogatja, hogy de cuuuuki. Én csak magatehetetlen élőlénynek látom őket, aki ha felfogná hogy kihasználod, pofanvágna. Jogosan.
2018. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Filmekből utánzott giccsparádé:) Ennyi jut róla eszembe..
2018. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
#3 te nemvagy 100as már bocs..
2018. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Giccs.
2018. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Önmagában a szirom szórás is túl sok
2018. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem aranyos ötlet
2018. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

Giccses és fölösleges. Minden ilyesmitől kiráz a hideg, ami a menyasszony "királynőségét" meg nagyságát szimbolizálná, hogy ő virágszirmokon lépked...

Én keresztény vagyok, templomba meg különösen ízléstelennek érzem ezt, mert nálunk Úrnapján az Oltáriszentség előtt szokták a gyerekek a szirmokat szórni, és ez nagyon erre hajaz.

2018. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Giccses nagyon, ez átlagos embereknél már nem mutat jól, mert erőltetettnek hat. Nemrég voltam ilyen esküvőn, volt vagy 10 kisgyerek fiú, lány vegyesen, 2 évestől 10-ig. A fele virágot szórt amíg beértek a bazilikába, a másik fele meg a hosszú úszályt fogta. Tehetős család fia, lánya volt, nagyon szép és megható lett maga a templomi része is, de annyira messze esik tőlem az ilyen hogy eszembe se jutna ekkora felhajtás. Szép meg aranyos hogy a gyerekek kísérik a menyasszonyt, de ez már a gazdagabb családoknál van és harc is egyben hogy ki tud giccsesebb lagzit csinálni.
2018. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!