Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, ha a násznép 90%-át a menyasszony rokonai/barátai teszik ki?

Figyelt kérdés
A másik fél oldaláról nagyon pici a család, van akivel rossz a kapcsolat, a barátok zöme külföldön él.

2018. aug. 14. 08:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy gáz-e, mivel ez a helyzet. Hozzátok ki belőle a legjobbat, aztán kész.
2018. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pomazi73 ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nálunk is így volt. 123 ember öl 17 volt az én rokonságot. A másik oldal felét nem is ismertem
2018. aug. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a vőlegényt ez nem zavarja akkor semmi gond
2018. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell cigány csajt elvenni, és akkor nincs ilyen gond.
2018. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
4-es, nagyon gyökér vagy:(
2018. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vőlegényt nem zavarja, akkor nem gáz. Mondjuk lecsökkenteni úgysem tudod a család méretét... Maximum megegyeztek, hogy kisebb esküvőtök lesz, szűk családdal. Akkor nem lesz kellemetlen érzés senkinek.
2018. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

Eleve az esküvő a menyasszony élete vágya, ahol magát akarja ünnepeltetni, körülrajongtatni, megmutatni, hogy bejött az élet.


Ez sajnos ilyen. A vőlegény örül ha letudja.

2018. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem nagy esküvőről van szó, és nem az a lényeg h kinek a "javára dől a mérleg", csak arra voltam kíváncsi, milyen szerintetek ez az arány?

Amúgy az "értelmes" hozzászólást is köszi, azért vannak kevesen egyébként, mert az illető családja meghalt.

2018. aug. 14. 11:04
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként valószínű majd az én esküvőmön is hasonló arány lesz, és én nő vagyok. Szóval egyáltalán nem menyasszony -jellemző a több násznép.
2018. aug. 14. 11:07
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam nemrég egy kb 50 fős lgziban, a vőlegénynek a testvére volt ott, férjjel, gyerekkel, meg egy barátja a párjával, a többi 40+ ember a menyasszony rokonsága/barátai voltak. Érdekesnek találtam, talán inkább ez a jó szó, de igazából szerintem ez 5 percnél tovább senki nem érdekel.
2018. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!