Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok az olyan esküvők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan esküvőkről, ami többe kerül mint 1 millió?

Figyelt kérdés
Van értelme? Hülyeség az egész ennyit költeni rá? Van jó dolog, ennyi kell, mert a legjobb dolog az életben stb?
2018. aug. 23. 13:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%

Én nem költenék ennyit, de mindenkinek a maga dolga, hogy mire mennyit költ. Nem akarok más pénztárcájában turkálni.

Egyébként így csak ez az összeg nem sokat mond: 1 millióból lehet szép esküvőt szervezni, de giccseset és igénytelent is.

2018. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
21%
fillért nem költenék esküvőre
2018. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%

ÉN a magam részéről marhaságnak tartom és fölöslegesnek, soha nem költenék ennyit a sajátomra.


De ha másnak ez minden vágya, akkor semmi bajom vele, nekem aztán nem árt azzal, ha nagy banzájt csinál belőle. Neki gondolom fontosabb mint nekem, ennyi, nem vagyunk egyformák.


Fő hogy mindenki jól érezze magát a saját esküvőjén.

2018. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
21%
Felesleges csillogás, ha már esküvőre adja a fejét az ember ne az legyen már előtérbe, hogy minél több legyen költve, minél drágább legyen, hanem az hogy emlékezetes és jó legyen, ehhez meg nem kell milliókat költeni sem.
2018. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%
Ha hitelböl van az gáz...
2018. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
14%
Kár ekkora cirkusz, csak hogy néhány év múlva elváljanak...
2018. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
51%
az én esküvőm 4 millába került.
2018. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

Egy középkategóriás esküvő ma Magyarországon 50-100 vendéggel nagyjából 2,5-3M Ft ésszel szervezve. Ebből kifolyólag azt gondolom róla, hogy kis, meghitt esküvőt szerveztek, visszafogva a költségeket.


A kulcsmondatot egyébként egy korábbi válasz tartalmazza:

Olyan esküvőt kell szervezni, amilyenen az ifjú pár jól érzi magát. Semmi más nem számít. Ha az kijön ötvenezerből akkor az a tökéletes, ha ötmillióba kerül és van rá akkor meg az.

2018. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
50%
Pazarlás...
2018. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%
Ha van della és ennyi kell hogy jól érezzék magukat akkor hajrá. Ráadásul ez nem is olyan sok ha MINDENT beleveszünk.
2018. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!