Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tenyleg 2 millio ca. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg 2 millio ca. Egy normalis eskuvo?

Figyelt kérdés
Nem en vagy a hazasulando fel, csak ismerosok, akik most keszulnek ra, meseltek, mikor megkerdeztem. Nyilvan, akik egyszeru, szuk koru eskuvot terveznek, azokat nem erintik. Meghivok, 60 vendegnek etel ital, termberleti dij, ruhák, fordasz sminkes, a templom is fizetos, kell zene, torta es egy csomo minden, ami eszembe se jut. Nagyon durva, nem? Es, ahogy sorolta, az egyetlen "luxus" dolog az auto volt, amit bereltek.
2015. ápr. 16. 18:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Durva, de azért ennyi pénz nagyon sok embernek már nem sok. Pláne 2 családnak. Nekem óriási összeg, de több ismerősöm a sokszorosát költi évente csak nyaralásra. És az nem életük legnagyobb napja...
2015. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
...hat kosz a valaszodat bar, nem ezt kerdeztem. De ok se duskalnak. Osszegyujtottek ra.
2015. ápr. 16. 18:30
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Igen, kb ennyi.
2015. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Attól is függ, kinek mi a normális. Ha a Széchenyi Fürdő dísztermében szeretnéd rendezni, akkor nyilván drágább lesz, mint ha egy tornateremben vagy egy iskola aulájában. Nálunk négy fős népi zenekar volt, ha egy szál zongoristát hívsz, aki mellé énekel is, az jóval olcsóbb lesz, és még olcsóbb, ha gépből szól a zene. Mi arra költöttünk sokat, ami nekünk fontos, amit nem tartottunk fontosnak, arra nem. Így kb. egymillióból kijött, 80 vendéggel. Másnak más a fontos, megint másnak meg minden fontos, úgy többe fog kerülni.
2015. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Na igen. Hat nekik egy hajon van. Nyilvan egy kastelyban dragabb lenne, egy tornateremben olcso. 140 a teremberles. Nem tudom soknak szamit e. Amugy szep a hely. Ra lehet latni a Budai varra, meg a Gellert hegyre a terembol. Nekik dj lesz nem zenekar. Mindjuk azt nem tudom mennyibe kerul.
2015. ápr. 16. 18:35
 6/26 anonim ***** válasza:
15%

Zene meg torta esküvőre???


Az esküvő minimális pénzből megoldható. A lakodalom nem mindegy...

2015. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
jesszus utolso...javitom magam ok? A LAGZIRA torta, zene stb.
2015. ápr. 16. 18:43
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Lehet rendezni sátras-batyus lagzit a hátsókertben, az nem kerül ennyibe.
2015. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Persze, de nem midnenki lakik kertesben, tehat nyilvan nem all fenn ez az opcio.
2015. ápr. 16. 18:48
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
ne jesszusozz... kérdezd azt, amire kíváncsi vagy.
2015. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!