Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is túl vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl vannak reagálva, misztifikálva manapság az esküvők?

Figyelt kérdés

Szerintem egy kicsit manapság túl van reagálva a dolog. Sok fotót látok, mindenhol nagy zokogások, összeborulások vannak, hatalmas érzelmek, túl mézes mázas a dolog. Giccses idézetek, beszédek, képaláírások vannak, szerintem szinte már komikus 1-1 ilyen. Nem beszélve a milliós ruhákról, cipőről, dekorról stb. Aztán a vendégek nagy része mégis csak egy átlag magyar, szerintem abszolút nincs igényük ekkora flancra.

Más szerint is ez nagyban a külvilág felé való magamutogatás miközben ki tudja mi van a háttérben?!



2018. szept. 12. 19:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Én nem látok ilyen képeket, csak nagyon ritkán, de ott tudom, hogy meg is engedhetik maguknak.
2018. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Manapsag?

Mindig igy volt. Sot.

2018. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Az egész párkapcsolatos téma túl van spirázva. Úgy tüntetik fel, mint valami "must-have" életfeltételt, holott a valóság ennek az éles ellentéte.
2018. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Közösségi oldalas posztokról van szó, kérdező?
2018. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, de az uram megbolondult ma este, mert még egy esküvőt akar velem:D Nekem egy is elég volt:D
2018. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én manapság egyre több fotót látok a neten, összeborulva zokognak, a barátnők főleg a menyasszonnyal, hatalmas ölelések a másik oldalról pedig nyitott szájjal történő baromi nagy röhögések,vihogások... annyira mesterkélt az egész. Mintha a halálból jött volna vissza az ifjú pár.
2018. szept. 12. 19:58
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
5+ Valami biztos van a levegőbe a korosabb embereknél:D
2018. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, főleg facebook és instagram. Tudom, hogy direkt ilyen képeket tesznek ki, de nekem sok és műanyag.
2018. szept. 12. 19:59
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel, ezek mások agymenései. Inkább koncentrálj a saját életedre, kérdező.
2018. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%
Párkapcsolatban ám figyelemreméltó, hogy nagyon sokan meghülyülnek, amint van nekik egy. Egyszerűen elmegy az eszük. Nem értem, mi a fene oka van ennek, de ilyenkor spec. örülök, hogy ebből legalább kimaradok...
2018. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!