Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívnátok a leendő sógorotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívnátok a leendő sógorotokat az esküvőtökre, ha ő egyben a nővéretek volt férje is?

Figyelt kérdés
Kicsit kaotikus a helyzetünk. A menyasszonyom bátyja és a nővérem 4 évig házasok voltak. Innen adódik az ismeretség a párommal. Jövő nyáron lesz az esküvőnk, de kimondatlanul ugyan, viszont a családunkban már érezhető emiatt a feszültség. Nem békésen váltak el.

2018. szept. 24. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem békésen váltak el, akkor ne hívjátok meg, hisz óhatatlanul is előfordulhat, hogy a férfi egy kicsit többet iszik a kelleténél és vitába kezdhet a nővel.
2018. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Hat szerintem eleg magatol ertetodo, hogy a menyasszony testvere reszt vesz az eskuvon.
2018. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

#2


Nem teljesen magától értetődő, hisz vannak családi viták is, és ha valaki nem akarja ezt a szép napot beszennyezni vele, akkor nem hív meg ilyen személyeket.

Én se fogom meghívni anyai nagybátyámat, anyukám már sajnos nem él. Nagybátyámat meg a hátam közepére se kívánom.

Mindenhol vannak a családban fekete bárányok. Attól, hogy testvérek, még attól nincs joga ott lenni az esküvőn, ha a pár azt szeretné.

2018. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Én meg mind a két fél helyében elvárnám egy testvértől, hogy az én nagy napomat ne tegyék tönkre a saját magánügyük miatt.

Felnőtt emberek szerintem ezt el is tudjak fogadni. Az én szüleim is elég csúnyán váltak el, de ha megvannak hívva miattam egy esemenyre akkor tudnak viselkedni, elkerülik egymást.

2018. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Én azt nem értem, hogy miért egyértelmű az, hogy a menyasszony bátyja nem lesz ezért meghívva?

Akkor miért nem a te nővéred marad otthon?


Én egyébként meghívnám mindkettőt abban a tudatban, hogy felnőtt emberek és nem fognak jelenetet rendezni. Természetesen jó távolra ültetném őket egymástól azért biztos ami biztos.

Nemrég voltam egy esküvőn, ahol a férj és a feleség szülei is elváltak, nem túl szépen. Mindenki meg lett hívva, ahol van, ott az új családdal együtt és érdekes mód mindenki tudott értelmesen, felnőtt ember módjára viselkedni.

2018. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Oké. Ilyen alapon a jövendőbeli feleséged meg jöhetne azzal a kérdéssel, hogy: meghívjuk-e az esküvőre a te nővéredet, mert nem békésen váltak egy a bátyjától...


Kétirányú utca ez. Nem tudjuk, hogy ki volt a hibás a válásukban, ki generálja jobban a feszültséget közülük... így nehéz objektíven véleményt írni. Ezt nektek kell megbeszélni és érezni, hogy mégis kiket akartok látni életetek elvileg egyik legboldogabb napján.

2018. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel miért nem a te tesód marad otthon?


Most komolyan 2 FELNŐTT ember nem képes elviselni egymást egy esküvő erejéig, és kulturáltan viselkedni? Ha ilyen családom lenne, inkább senkit nem hívnék meg...

Ha meg képesek viselkedni, akkor nem értem, mi a probléma.

2018. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem üljetek le velük külön-külön. Ha értelmes kultúremberek, akkor 1 nap erejéig képesek korrektul viselkedni. Nem kell jópofizni, de tisztes távolság betartásával szerintem simán részt lehet venni.


30/N

2018. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
En sem ertem, miert egyertelmu, hogy ha valaki nem lesz meghivva, az a batty lesz es nem a novered
2018. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a leendő sógorod kell meghívni, hanem a menyasszonyod batyját.. Érted.. Nem is értem, hogy gondolod ezt.
2018. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!