Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti vinnétek 1 éves gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vinnétek 1 éves gyereket esküvőre?

Figyelt kérdés
Tesóm esküvője. Én nem tudom kivel itthon hagyni. Félek hogy hangoskodik majd ahogy itthon szokott. Vagy unatkozna.
2018. okt. 19. 16:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Abszolut gyerekfüggő. Én a lányomat 16 hónaposan vittem a hugom esküvőjére, de a lányom nagyon nyugodt, mondhatni együttműködő kisgyerek volt már akkor (tényleg így volt, pl. barátnőm is ezért szeretett rá vigyázni nagyon.)

Most nyáron a lányom esküvője volt, egyik rokon a kétéves ikreivel jött, ők is szépen ültek, meg se pisszentek a szertartáson.

(Van, amelyik gyerek elevenebb, hangoskodik, futkos, szóval a szülőnek kell ismerni a gyerekét).

2018. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%
Nekem pont ennyi idős volt a kisfiam. Azt hittük nehéz lesz, mert félős volt és nyűgös, de jobb lett mint amire számítottunk. Elvittük a kis kompját amiben össze vissza kavargott a táncparketten, egyáltalán nem zavartatta magát, és a legmeghatóbb pillanata az volt az esküvőnek amikor a menyasszony táncoltak résznél táncolt velem ( én voltam a menyasszony)
2018. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pont egy éves a fiam. Nem lenne jó vége. Nem egy rossz gyerek, de épp ilyenkor kezdődik a hisztis korszak, persze zavarja, ha semmit nem csinálhat. Sokszor elvan csendben, de ha épp valamikor fontos lenne, hát nem tudnám garantálni, hogy viselkedjen, hiszen nagyon kicsi még.
2018. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A mieink 3 és 1 évesek voltak, mikor a húgom férjhez ment. A szertartáson jó hátra ültünk, hogy ha bármelyik nem tud a popóján csöndben meglenni, mehettünk volna kifelé. Ami a lagzit illeti, azt beszéltük meg, hogy férjem anyukája volt az ügyeletes, amikor láttuk, hogy még egy óra van a gyerekekben, telefonáltunk, anyósom értük jött. Így mindenki jól járt.
2018. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az esküvő jellegétől függ. Ha a pár gyerekmentes esküvőt szeretne, nem vinném, ha várná a gyerekeket, vinném.

De benne van a pakliban, hogy akár a szertartásról is ki kell menned vele. Ha ezt nem akarod, inkább ne vidd.

(Nincs rosszabb egy rosszkor hisztis/síró/zajongó gyereknél.)

2018. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A lányom esküvőjén 6 csecsemő volt, értsd: a legfiatalabb 6 hetes, a legidősebb 14 hónapos volt. Semmi problémát nem okozott a jelenlétük. A nagyobbacskákat, (1,5-3 éves korig)

viszont már nem hozták magukkal a meghívottak.

Unatkozik az 1 éves gyerek???

Nézelődik, leginkább. Figyel. Érdeklődik. Tapasztal. Vagy elfárad, elpilled és szuszókál.

2018. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Felnőtt rendezvényre szerintünk nem való gyerek. Plàne azok akik a koruk, vagy a nevelés hiànya miatt nem tudnak viselkedn mindent ràjuk hagynak. Csak elcseszik az egészet. Nem egy és nem két esetben voltam olyan esküvőn ahol a tapintatlan bunkó szülők kölykei tönkretették az eseményt.

- pàr hónapos baba végig üvöltötte a ceremóniàt, az anyja az istennek se vitte volna ki pedig màr mindenki odasúgta neki, nagy nehezen a pàrja kivitte. ( utàna a pàr le is cseszte rendesen)

- 5-6 évesek artikulàlatlanul üvöltve rohangàltak, zavartàk a zenekart, lökdösték a vendégeket

- az egyik kölök rohangàlt , nem szóltak rà, beletenyerelt az esküvői tortàba, tönkre tette

- màsik a menyasszony méregdràga ruhàjàt tette tönkre

- egy mâsikra szartak a szülei, beleesett a medencébe, majdnem megfulladt


Tehàt nem. Nem akarom màs örömét akàr csak síràssal is elrontani, plusz mi sem tudnànk igazàn jól érezni, elengedni magunkat ha folyton azt kéne lesni mit csinàl a gyerek. Megoldanànk ha mâst nem, fizetett segítséggel.

2018. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A szertartás idejére barátnál lenne/babysitternél, aztán a lagzira bevinném, hogy lásson egy kis világot, meg mégiscsak egy egyéves gyerekről van szó, lehet, hogy még szopizik, nem olyan egyszerű lepasszolni őt egy teljes estére. Én magammal vinném és számolnék vele, hogy ha nyűgös, elfárad, akkor nekem is vége a bulinak és haza kell mennem.
2018. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha meg lehet oldani, hogy ott a helyszínen távol a ceremóniától vigyázzanak rá, igen, egyébként semmi esetre sem. Sem a gyerek nem élvezi, és hidd el, ha belebőg, valszeg a pár sem fogja, de a többi vendég sem, hogy elment oda, hogy meghallgassa az ifjú pár fogadalmait stb., és nem lehet belőle semmit sem hallani.
2018. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!