Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti vinnétek 1 éves gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vinnétek 1 éves gyereket esküvőre?

Figyelt kérdés
Tesóm esküvője. Én nem tudom kivel itthon hagyni. Félek hogy hangoskodik majd ahogy itthon szokott. Vagy unatkozna.
2018. okt. 19. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektől függ. Így, hogy szeret zajongani, inkább nem vinném. Legalább a szertartás idejére keressetek baby sittert, a lagziban már könnyebb lefoglalni.
2018. okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
1%

Na ezért kell két gyerek. Egyik vigyáz a másikra.

32/f

2018. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rábíznám valakire (barát,babysitter stb...).
2018. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném. Én sem tudnám élvezni, és másokat is zavarna.
2018. okt. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném. Nem való ilyen hely egy ekkora gyereknek.
2018. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Nővérem kislánya 11 hónapos. Most kezdődik nála a hisztis korszak, meg jön a foga is. Dehogy vinnék el egy ekkora gyereket ilyen grandiózus eseményre.
2018. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%

Unokabáttyám fia unokahugom(tehát testvére)esküvőjén volt 1éves. Amikor a menyasszony(keresztanyja) a tűzijátékos tortával éneklés közben felé ment akkor a kisrác nagyon megilletődött. Ugyan ez a srác 7 hónaposan is vt lagziban ott se volt vele gond. Bár vacsora alatt apja sétált vele a parkban. Volt több kisgyerek is. Utazó ágy pár játékkal és nincs gond

Ja 1évesen a templomot unta. Szintén séta nézelődés a jobb.

2018. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%

Én elvinném. A szertartás alatt rábíznám valakire, de a lagzin már senkit sem zavarna. Arról nem is beszélve, hogy úgyis kézről kézre fogják adni, mert mindenki egy kicsit meg akarja majd szeretgetni.

Nálunk szokás a gyerekeket lagziba vinni. A miénken is sok kisgyerek volt. Volt amelyik végigaludta az estét a babakocsiban, olyan is, akinek két széket toltak össze a szülei és azon aludt. Barátaink kislánya meg egyenesen tapadt mindenkire.3 éves, én simán megengedtem neki, hogy az ölembe üljön, koccintottunk, táncoltunk. Az idősebbek meg nem győzték egymásnak adni a gyerekeket, mert mindenki egy kicsit babázni szeretett volna.

Szerintem kérdezd meg a tesód, hogy ő mit szeretne.

Az én tesóm kijelentette, hogy el ne menjünk a 6 hónapos lányunk nélkül az esküvőjére, mert neki ugyanolyan fontos a kislány, mint amilyenek mi is vagyunk és nem zavarja a gőgicsélés/sírás. Rengeteg gyerek volt azon az esküvőn és nem az enyém volt a legfiatalabb!

2018. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Tenyleg gyerektöl függ

Az en esküvömön egy 2 èves szépen csendben elvolt szinte élvezte

egy 3 éves kislany olyan jelentet rendezett szertartas közben h tiszta ideg voltam

Sajnos visszacsinalni lehet😞

Szertartasunk eleg kellemetlen volt☹️

A templomnal kivittek de a templom szó szerint viszhangzott ahogy kinnt orditott☹️

Sajnos a szülö nem mérte fel hova hozza,es hogy kellene viselkedni

nem csak neki hanem a szülönek

Nem a gyerekre haragszom hanem a szülöre

Kèrdezö ha tudod h a gyermeked egy ilyen esemenyt kibirna

es nem kellenne attol felned mikor durran el a pici

akkor viheted nyugodtan.

Szerintem ilyen picin is siman elvezik🙂

Föleg majd a lakodalmat🙂

Mi keszültünk pici ajandekokkal a piciknek

pl plüssmacit kaptak,es volt buborekfujo-nagyon imadtak

szuper kepek keszültek roluk🙂

2018. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mert zavarna másokat.
2018. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!