Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Édesapám kivételével a komplet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesapám kivételével a komplett családot NEM szívesen látnám az esküvőmön, ez "gáz"?

Figyelt kérdés

Legkevésbé az anyámat akarnám látni. Mentális beteg, engem pedig csak kihasznál (illetve nem hagyom neki).

A család többi része kétszínű volt, többször velem is, cserbenhagyták a családomat (akiket imádtam, de már nem élnek). Engem se hívtak meg esküvőjükre. Stb.


2018. okt. 24. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz

A te esküvőd, olyan jöjjön, akit szeretsz

2018. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk két barát volt a tanú,a lakodalmon meg csak barátok voltak jelen,családjainkból senki,nem is tudták h lesz esküvő,jó okkal. Nem is tartottuk akkor már a kapcsolatot minek hívjuk meg h oda jöjjenek potyazabálni, berúgni verekedni lopni,pszichiátriai műsort adni, tönkretenni az esküvőnket?Ártottak eleget az h valakinek a család nem meghívott annak oka van..
2018. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ne is hívj meg ilyen embereket. Ha pampognának, még indokod is van: ők sem hívtak meg téged a sajátjukra.
2018. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, a ti esküvőtök, felesleges olyan embereket meghívni, akiket nem látsz szívesen. Sőt, attól még, hogy rokon valaki, egyáltalán nem kötelező, hogy bármilyen formában az életed része legyen. Nekünk egyetlen rokon sem volt az esküvőnkön és magasról tojok rá, hogy ki mit szól hozzá.
2018. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!