Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül a polgäri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül a polgäri esküvö es mennyi idöt kell rä värni, vagy hogyan megy egyältalän?

Figyelt kérdés
mennyibe kerül a polgäri esküvö (minimum es maximum) mennyi idöt kell rä värni ? stbstb? juli 10-en akarunk häzasodni es meg nem inteztünk semmit, el lehet addig ? összeadjäk a pärokat akär rögtön is,vagy jelezni kell elötte?? help pls
2010. jún. 24. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
MIvel ha jól emlékszem 30 nap aminimális várakozási idő (nehogy csak erős felindulásbólházasodjon valaki), így kicsit lemaradtatok róla.
2010. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A polgári esküvő nem kerül pénzbe,de előtte bekell jelentkezni az Anyakönyvi Hivatalban.Nem mindeütt egyforma a várakozási idő. Sürgősen jelentkezzetek be,és vigyétek a személyi igazolványotokat feltétlenül magatokkal.
2010. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én sok kérdésemre megtaláltam a választ, mi az augusztust szemeltük ki. Remélhetőleg még nyaralás előtt sikerül "lerendezni". Ha sikerül, nászútra megyünk, ha nem, nyaralunk. :)

2010. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönet a szivelyes välaszadoknak :)
2010. jún. 24. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:

ha július 10én akarjátok,akkor tényleg nagyon lekéstetek,de augusztus elejére még talán "szerezhettek" időpontot..

És elvileg ingyenes

Van ahol zenéért,terembérletért,pezsgőzésért ilyesmikért kérnek pénzeket,de nálunk pl semmiért sem kell fizetni...

Helyenkéntváltozó

2010. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Május 8-án volt az esküvőnk pesten 15 kerület, 25 ezret fizettünk:zenét mi vittük, gyertya összefordításhoz ők adták a gyertyát, pezsgőzéshez mi vittük a pezsgőt, szülőköszöntő is volt.Na ennyi, ja és a teremhasználat ingyen volt:)

Fél órás volt, és ha jól emlékszem előtte egy hónappal kell bejelentkezni de szerintem ez változó.

2010. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!