Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2 nap mulva lesz az esküvőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 nap mulva lesz az esküvőnk de én beteg vagyok járkálni alig bírok. Egésznap aludnék. Hogy fogom így kibírni az esküvőt?

Figyelt kérdés
Lázas vagyok, hányok. Nagyon félek hogy nem múlik el.
2018. okt. 31. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
A boldogság segíteni fog, ne aggódj! 😊 Én köhögtem nagyon az esküvőnk előtti napokban, de aznapra teljesen elmúlt minden bajom.
2018. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Igyál ezüst kolloidot! Vírus, baktérium és gomba ölő. Elég 50 ml és helyrehoz! Gyógynövény boltokban lehet kapni.
2018. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Vagy gyömbért. Van kandírozott is.

Két zacskóval.


Jajjjj, jobbulást és Sok boldogságot!

2018. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Menj ugyeletre.
2018. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

két nap láz esetén sok idő, valószínűleg lemegy addigra.

Jobbulást!

2018. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam az esküvőnk előtt! Szerintem nagyon rástresszelt, így parancsolt a szervezetem megálljt! Pihend ki magad, aludj sokat, vegyél be jó sok C vitamint és minden rendben lesz! :)
2018. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
C vitamin, gyömbér (én inkább a friss változatra szavaznék), jó sok Neocitran, meg ha lehet, csak forró húslevest és párolt zöldségeket egyél. Kitartást! Bár ha jól számolom, most éppen zajlik a nagy esemény. :) Hogy sikerült? Sok boldogságot kívánok nektek!
2018. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg volt az esküvő? Minden rendben volt?
2018. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sehogy
2021. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!