Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem érdekli a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli a barátomat hogy beteg vagyok? Elsem jön hozzám, pedig tudom hogy ma egésznap ráér.22l

Figyelt kérdés
Ha ő beteg én mindjárt rohanok hozzá és ápolgatom. Én meg nagyon beteg vagyok és még emiatt is olyan rossz kedvem van.
2018. márc. 18. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menyire vagy beteg? Malária? Tífusz? Ebola? Vagy valami gyógyíthatatlan?
2018. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lázas vagyok és náthás nagyon
2018. márc. 18. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fertőző?
2018. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Arra van időd, amire akarod, hogy legyen. Aki társ, az ott van. Aki csak szórakozik, az csak akkor jön, ha az kényelmes. Most nyilván nem lenne szex, szóval felesleges mennie, nem?
2018. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerelem ide vagy oda, én nem akarnám elkapni, na meg betegen aludni kell.
2018. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem. Amíg járogatsz valakihez, addig ezt érhető. A valódi szerelem és az igazi társ leszarja a fertőzést, mert fogni akarja a kezed, amikor rossz neked. Ez a különbség. Eszembe nem jutna másik szobába menni vagy elköltözni, ha a párom beteg, nehogy elkapjam. Csinálom neki a teát, viszem a C vitamint, simogatom a homlokát és átölelem, amikor alszik. Mert szeretem, akkor, ha lázas és taknyos. Részletkérdés.
2018. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
* akkor IS (csak kimaradt az is)
2018. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha én beteg vagyok, akkor hagyjon békén mindenki, nem szeretem ha nyaggatnak.
2018. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!