Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen típusú esküvői ruháról?

Figyelt kérdés

Hirdetésben jött szembe, szerintem gyönyörű annak ellenére, hogy alapvetően a klasszikus fehér ruhák tetszenek.


Mit gondoltok, egy hasonló szabás egy teltebb lányon is jól állna?


[link]



2018. nov. 29. 10:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szép szerintem, de a derékrésze szerintem is előnytelen egy teltebb lányon. Viszont hasonló fazonokat, kisebb szoknyával, próbálhatsz. Szerintem kifejezetten a zsákszerűek nem szépek egy teltebb menyasszonyon, általában A-vonalat szoktak ajánlani, de nagyon nem mindegy, a felső rész milyen.

A mintásság meg el lehet helyezve előnyösen is.

2018. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szabás előnytelen lenne egy telt lányon, kivéve, ha nagyon magas. Kb. mint Honey Boo Boo a szépségversenyeken... habcsók deluxe. Sztem a fazon oké, de a szoknyarész túl pufi... nem feltétlenül kell egy olyan semmilyen lógó fazonnak lennie, mint amit linkelték... egy picit merevebb A vonalú fazon még mindig csinos és szép, mégsem kövérít annyira. Ráadásul ez tipikusan az a ruha, amit viselni kell tudni és nagyon királynőien, klasszikus módon nőiesnek kell lennie mozgásra és külalakra is egy nőnek, hogy ne úgy nézzen ki, mint egy nagyra nőtt kislány, aki Disney hercegnőnek öltözött farsangkor.
2018. dec. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!