Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátnőmmel megbeszéltük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel megbeszéltük, hogy ő lesz a jövő májusi esküvőmön a tanúm. Azonban én egyre jobban hajlok afelé, hogy bátyám legyen a tanúm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vőlegényemnek az öccse lesz a tanúja.
2018. dec. 2. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
vótmá', nyafnyaf.
2018. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Olyannyira vótmá, hogy ott van épp fenn a kiemelt kérdések között :D

Én alapból az öcsémet választanám a legjobb barátnőmmel szemben, viszont ha már megbeszéltem volna a barátnőmmel hogy ő lesz, nem lenne szívem visszamondani. Melyikük áll közelebb hozzád? Ő legyen.

2018. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
most akkor májusig ezen fogunk tipródni?
2018. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem én tettem fel a kiemelt kérdést, egyébként én is láttam...

Ráadásul a kettő nem ugyanaz. Én meggondoltam magam (vagyis úgy érzem), a kiemelt kérdés kérdezője pedig nem tudja milyen feladatot adjon a tesojanak

2018. dec. 2. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha normális ember vagy, aki normális embereket választ barátoknak, ès képes is dönteni a dologgal kapcsolatban (úgy hogy többször nem gondolja meg magát), akkor ezt egy normális kommunikációval meg lehet oldani és nem sértődik meg senki.

Ha ennyire döntésképtelen vagy (hopp hiszen már meg lett beszélve...), akkor dobj fel egy érmét...

2018. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Miért hajlasz most a bátyád felé, mert ennek az okát nem írod. Ha csak amiatt, mert a vőlegényednek is a testvére a tanúja, az nem elégséges ok. ha a barátnőddel őszinte jó barátok vagytok, és már meg lett beszélve, akkor nagy piszokság ezt visszamondani, én tuti megsértődnék a helyében. Ha lesz külön polgári és templomi szertartás is, akkor meg lehet úgy beszélni, hogy az egyiken a barátnőd, a másikon a bátyád a tanúd. Egyáltalán nem kell mindkétszer ugyanannak lennie a tanúnak. Vagy az is lehetséges, hogy a bátyádnak találsz valami más megtisztelő feladatot. Valami oka csak volt, amiért nem eleve őt gondoltad tanúdnak.
2018. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem illik visszakozni ilyen esetben, ha ígéretet tetté, kivéve, ha a barátnőd olyasmi dolgot tett, ami megbántott téged. Ha csak az a gond, hogy jajj, a hagyomány, meg a vőlegényednek a tesója, akkor maradj inkább a barátnőnél.
2018. dec. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!