Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jövő héten lesz az esküvőnk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bitter Ferenc kérdése:

Jövő héten lesz az esküvőnk. Lefoglalt vőfélyünk sajnos elhunyt. Ilyen esetben hol találunk másikat? Egy pár telefon hiváson már túl vagyunk. Olyankor mi van ha mondjuk beteg lesz, kórházba kerül és most nem az anyagi oldalról kérdezem?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkéred egy haverod, hogy ugorjon be, vagy megtartjátok vőfély nélkül. A pap meg az anyakönyvvezető össze fog adni nélküle is, a rokonok is megtalálják a kaját-piát felkonf nélkül is. No para.
2016. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartanám vőfély nélkül, vagy felkérnék egy közeli jó barátot, rokont, testvért, hogy segítsen levezényelni. Részvétem a vőfély szeretteinek, az ilyen dolgok tervezhetetlenek, de az élet velejárója.
2016. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Talpraesett vendég megoldja. Esetleg próbálkozhatsz hátha találtok még vőfélyt.


Mi sajnos rossz vőfélyt választottunk, pedig a rteferenciák és az személyes találkozók alapján nagyon jónak tűnt. A vendégek között volt egy amatőr színész srác. Mikor látta, hogy a vőfény katasztrófa, teljesen átvette a szerepét.

2016. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy nagydumás ismerősötök, kérjétek meg őt :)
2016. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:
83%

Nemrég egy barátom lagziján elvállaltam a vőfélyszerepet, bár inkább ceremóniamester voltam, idióta versek nélkül. Sok pozitív visszajelzést kaptam, pedig most csináltam ilyet először.

Szerintem nyugodtan kérjetek még valakit a barátok közül, nem kell hogy klasszikus vőfély legyen.

26F

2016. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!