Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Távoli rokonokat hívtál/hívnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távoli rokonokat hívtál/hívnál az esküvődre?

Figyelt kérdés

2018. dec. 11. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem hívtunk. Minek? A legtàvolabbi rokon a férjem nagymamàja volt. 2 féltestvérét nem hívta és Az unokatesóit, nagybàcsit nagynénit sem hívta meg. ( a kapcsolatuk sem olyan), nekem pedig nincsenek ilyen rokonaim, a nagyszüleim is meghaltak koràbban. Szülők és a tesóm volt ott. Bőven elég:) Olyanokat szerinte teljesen felesleges hívni akivel 2-3 évente ha egyszer talàlkozik.
2018. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok, mar nem akarok megfelelni senkinek.
2018. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól függ, hogy mennyire távoli rokon, hanem hogy milyen kapcsolatban vagyunk. Nálunk kicsi a rokonság, de a vér szerint távoliakkal is rendszeresen találkozunk és nagyon jó a viszony. Őket természetesen meghívtuk. A férjem részéről a legtávolabbi az unokatestvére volt, mivel a többiek messze élnek és alig tudnak valamit egymásról.


Ha szeretném látni az esküvőmön, akkor elhívnám. Ha nem tartjuk a kapcsolatot vagy nem vagyunk jóban, akkor nem. Függetlenül attól, hogy a testvéremről vagy a nagynéném férjének az unokáinak a másodunokatestvéreiről van szó.

2018. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csak azt érdemes meghívni, akivel szoros a kapcsolat. Mi hívtunk évek óta nem látott rokonokat is, akik külföldön élnek. Remek alkalom volt találkozi. Szívesen jöttek. Azóta sajnos csak egy temetésen találkoztunk. A hétköznapokon annyi dolog van, nincs idő mindenkire.

Persze csak akkor érdemes meghívni, ha amúgy szeretitek, vagy legalábbis kedvelitek, csak a mindennapok rohanása miatt nem tartjátok a kapcsolatot.

2018. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, mert kis esküvőre volt csak pénzünk, és az is kétnyelvű lesz, tehát inkább szűkebb körben igényesebbet rendezünk.


Tesómék az övékre konkrétan összecsődítették a családot. Volt ott olyan akit 10+ éve nem láttunk. Engem nem ismertek meg (bár ellentétes neműek vagyunk tesómmal, de hárman anyummal nagyon hasonlítunk!), hanem csak néztek rám bambán amikor rájuk köszöntem és érdeklődtem felőlük.

Egyébként ez volt az egyik legunalmasabb esküvő amin voltam, hiába a saját testvéremé. Mindenkinek meg akartak felelni mindkét társaságból. A násznép dögunalom volt, sógornőméknél volt olyan távoli rokon aki konkrétan lenézően méregette a családunkat(senki nem volt ott kirívóan gazdag).

2018. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hívnék, utálom a megjátszást. Ezen az elven közeli rokont se hívnék csak azért, mert "illik", ha egyébként utáljuk egymást. Sokkal szebb és könnyebb az életem, amióta elengedtem a kötelező jópofizásokat.
2018. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!