Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha egy férfi az esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi az esküvője előtt egy héttel, a legénybúcsúján prostituáltokkal mulat a haverjaival, és történik is valami a nőkkel, az ugye nem bűn?

Figyelt kérdés
Egy utolsó szórakozás...
2018. dec. 20. 17:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%

a 18:34

Akkor hajtsál rá, én 36 éve vagyok párban egy azon nővel.

Szex mással, annak mi köze a párkapcsolathoz??

Nem több, mint nyári melegben egy hideg sör.

2018. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

# 11


Mondjuk ha a párja nem nyitott kapcsolatban él vele, akkor mondjuk eléggé van köze hozzá. AZ én páromnak sem tetszene egy bónusz qrás vetkőző fiúval, nem is igen csinálom vagy megyek bele ilyenekbe.


HA meg annyira xar és szürke hétköznapok vannak, arról meg te/ti tehettek.

2018. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egy utolsó szórakozás..."


Ja, csak az ilyen ember nem áll meg egynél. Mindegyiknél ezzel mentegetőzik majd.

2018. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
És ez az utolsó szórakozás jár a nőnek is? Nála sem gond ugye, ha a lánybúcsújára meghívott vetkőzős férfiakkal lefekszik?
2018. dec. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a párkapcsolatban elvárom a hűséget..

Nem csak a házasságban. Másrészt manapság már együtt élnek általában a párok, szóval ilyen téren nem változik semmi a házassággal. Aki így fogja fel a legény/lánybúcsút át később sem lesz hűséges.

2018. dec. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Csak ha a megcsalás szerinted nem bűn, és persze ez a nőre is ugyanúgy vonatkozik, nem csak a férfira.
2018. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az lenne. Miért lenne a házasság neki akkora teher, hogy mindenképpen ki kelljen, élje magát? Ha engem akar elvenni, akkor engem akarjon, ne vmi ócska k...t csak azért, hogy legyen vmi... az utolsó szórakozása legyen a komoly kacsolata előtt, ne a házasság előtt.


De nője válogatja, van, akinél ez nem lenne ciki, mert ő ugyanúgy elmegy a chippendale fiúkával. Meg kell találni azt a nőt.

2018. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!