Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek, ha egy férfi 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy férfi 10 év járás után sem kéri meg a párja kezét, akkor reménytelen, hogy valaha is el fogja venni?

Figyelt kérdés
Mi lenne nálatok az oka, hogy ennyi idő után sem akartok egy nőt elvenni?
2017. nov. 18. 14:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de nálunk is van ilyen a családban: 11 évig jártak, most meg már 7 éve együtt is élnek, szóval 18 éve vannak együtt, két gyerekük is van. Még egyik sem volt házas, szóval nem értem én sem.

Nálatok a párod volt már házas korábban?

2017. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pl. az lenne az ok, hogy sosem akarok házasodni.
2017. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Miert vagy vele, ha neked masok a terveid?
2017. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%

Én meg nem tudok úgy elképzelni egy kapcsolatott, hogy felek nem beszélik meg, hogy mik a prioritásaik, mik az igényeik.

Összejön a nő a férfivel és 10 évig csak vár? Az eljegyzéste? 10 éven át soha nem került szóba hogy képzelik el a jövőt?

2017. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem volt házas egyik fél sem.

4: most elsősorban mások véleményére vagyok kíváncsi, azért tettem fel a kérdést! Mindenféle háttérinfó nélkül érdekelne, hogy mások mit gondolnak erről.

2017. nov. 18. 14:58
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyet láttam. Sok év után esetleg elveszik a nőt, mert terhes lett. Amúgy meg együtt élnek, a nő főz, mos, szexel házasság nélkül is, akkor meg minek vegye el? Csak egy csajt ismerek, akit elvettek, ő azt mondta, eszében sincs összeköltözni a fiúval, amíg nem kéri meg.
2017. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Még együtt sem élünk.
2017. nov. 18. 15:05
 8/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Háttérinfó nélkül:

Hogy nekik így jó! Megbeszélték a dolgot. Amúgy sok férfi nem házasság párti, aki meg igen az nem vár 10 évet.

2017. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

nem értem a kérdést magát.

10 évig nem beszéltek erről?

Nincs abban semmi, ha nem házasodtak össze, feltéve, hogy ezt többször őszintén megbeszélték és egyezik a véleményük.


Ha a férfi nem akar házasodni és 10 évig nem akart, akkor később se fog akarni. Lehet, hogy kényszerűségből elveszi, de akarni nem fogja.

2017. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem akarok házasodni.

Aki házasodni akar, ne a másikra várjon, hogy majd ő fogja kérni... ez milyen gyerekes már.

2017. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!