Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vannak itt olyanok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akiknek elmaradt az esküvőjük, akár az esküvő napján?

Figyelt kérdés
Nekem majdnem elmaradt kezdődött avval hogy nagynehezen igent mondott a menyasszony de később meg visszakozott,kért pár napot hogy átgondolja tényleg legyen-e?Végül megint igent mondott,de aztán meg a szülei kavartak be pár nappal az esküvő előtt,hogy úgy szerették volna az esküvőt ahogy ők gondolták volna,nem ahogy mi,aztán aznap az esküvő előtt a kikérésnél is kötötték az ebet a karóhoz,aztán már.indultam haza,akkor szólt utánnam,az após hogy akkor lehet úgy ahogy mi akarjuk!!másoknál is volt hasonló,vagy elmaradt esküvő,esetleg később meg lett tartva minden?

2019. jan. 31. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Sajnálom Kérdező, nagyon nagy szívás, amit veled csináltak! Ezek után elvetted a hölgyet? Mert nekem legkésőbb az após egy életre elvette volna a kedvem.

Amúgy a szülők ennyire beleszólnak?! Én eljutok párommal oda, hogy megkezdjük a szervezést... Előre félek :/

2019. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért maradt el mert kedves exemet rajta kaptam az unokahúgommal az ágyban.
2019. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen elvettem,visszafordultam,és később a szülei a fülem hallatára,leszidták,hogy határozatlan volt,nem beszélt rá.arra hogy úgy legyen ahogy apósék akarták,és én is megkaptam a magamét,hogy a nőnek kell a főnöknek lenni,nem pedig nekem a férfinak.Második válaszolótól kérdezném,hogy az esküvő napján volt a sajnálatos.félrelépés?
2019. jan. 31. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, előtte,de javába szerveztem már,sajnos mint kiderült csak én,ő csak a háttér (anyagiak)miatt akart engem,jobb is igy.. :D
2019. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es kommentelo sajnalom es nem is mert legalabb nem kototted ossze az eletedet egy ilyen patkannyal. Ettol rosszul vagyok ha a parod/volegenyed/ferjed valameliyk rokonoddal vagy baratnoddel csal meg. Undorito. Kitartas!

Kerdezo, en tuti nem vettem volna el a csajszit ha ennyire bizonytalan :/

2019. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ő az igazi nekem és általában bizonytalan,nincs túl nagy önbizalmam,ahogy nekem sem,de jól.érzem.magam vele és igazán szeretjük.egymást
2019. febr. 3. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!