Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Unokatesóméknak lesz esküvője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatesóméknak lesz esküvője, meg lettünk hivva a barátommal, de nem akar eljönni a társaság miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy lesznek ott cigányok is és a barátom nem nagyon csipi a cigányokat.. de nem is ismeri azokat akik ott lesznek az esküvőn. én elmentem az ő családjával mindenhova, 2keresztelőre is pl de ő nem hajlandó eljönni velem az esküvőre. mit tegyek? már szóltam anyámnak hogy beszélje rá a barátomat, de nem ért semmit. elegem van belőle. ráadásul most a barátom úgy van anyámmal alapból hogy nem nagyon birja a fejét pár dolog miatt és ezért se akar eljönni,de inkább a cigányok miatt, pedig értelmesek,tanultak,nincs velük baj, nem olyanok hogy ők itt a valakik! én nem nagyon vagyok el velük, ezért szeretném ha eljönne a barátom is, vele biztosan jobban ellennék.
2010. jún. 30. 19:33
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
bocsi, rosszúl fogalmaztam a kérdésben... szóval a barátom nem akar eljönni (:
2010. jún. 30. 19:37
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Csak lesz ott valami rokon, akivel elleszel nélküle is. Ne függj ennyire a barátodtól, később meg fogod inni a levét, ha nem lesznek külön programjaitok, nem ápolod a többi kapcsolatodat, csak az ő s3ggében vagy mindig.
2010. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
Ugyanígy volt a párom is, mikor Édesanyám unokaöccse májusban megnősült. Nem nagyon akart eljönni, aztán nagy huza-vona árán megértette, hogy nem lesz ott semmi probléma, sőt, miután kiderült az utolsó pillanatban, hogy a vőfély lebetegedett, ő ugrott be helyette. Nagyon rendes volt. :)
2010. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem teljesen felesleges lenne elmennie, ha úgysem érezné jól magát abba a társaságba. Menj el nélküle. Kibírod.
2010. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Röhejes a barátod. Ök a te családod is. Még ha az unokatesód házastársaálltal jönnek akkor is a te családod.

Biztos eléggé kiábrándulnék ha a páromnak baja lenne ahova vinném.


De menj el egyedül, aztán ha legközelebb lesz családi esemény mond a barátod anyjának hogy te sem mész mert a párod sem jött a cigányok miatt.

2010. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Én nem erőlteteném, elmennék nélküle.


És hát, mint lenni szokott, biztos lesz olyan hely, ahová el akar vinni, neked meg semmi kedved nem lesz menni . . .

2010. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
az egy dolog, hogy a barátod rasszista, de, hogy annyira nem szeret, hogy elmenjen veled egy neked fontos eseményre, az azt jelenti, hogy nem is vagy neki fontos...dobd ki
2010. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
42%

Dobd ki!


Nem vicc,ha Téged ennyire nem becsül és szeret,hogy elmenjen Veled erre a rendezvényre,akkor miért van Veled?


Vagy csak a szexre vagy jó?


Kérdezd meg Tőle.

2010. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most azt találta ki hogy a szüleit beszéljem rá hogy eljöhessen (deérdekes hogy most tőlük függ ,amúgymeg leszarja a véleményüket) amúgymeg tökre igazatok van. megmondtam neki hogyha ő nem jön el az esküvőre akkor én se megyek el vele sehova pedig holnap mentünk volna strandra+ uszodába (mert nem tudok úszni :$xD)
2010. jún. 30. 19:58
 10/25 anonim ***** válasza:
8%
19.54 szerintem ez nem becsülés meg szeretet kérdése. Önálló ember, eldönti mihez van kedve, mihez nincs, nehogy már kötelezze rá a csaja, hogy menjen vele. Akkor ennyi erővel fordítva is igaz, ha annyira nem becsüli és szereti, hogy megértse, nem akar menni, mert nem gondolja úgy, hogy jól érezné magát, akkor minek van vele?
2010. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!