Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerülhet körülbelül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülhet körülbelül 25fős társaság részére egy esküvői torta? Ilyenkor elég egy darab kétemeletes, vagy két darab egyszerű alap torta?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mint cukrász írok neked,25 főre mivel esküvői torta kell sztem egy kétemeletes elég,úgyis gondolom mástól is kaptok majd tortákat meg sütiket,esküvői torta egy legyen,amit majd közösen vágtok fel!az ára attól függ mekkorára gondoltok,lehet olyan hogy alsó szint 30 szeletes felső 22 vagy 16!szeletenként nagyobb városba 5-600forintal számolj,kisebb városokban 3-400!van ahol ebbe az árba a marcipánborítás nincs benne!azt külön számolják ki hogy mennyit használtak el rá!

én tavaly egy olyan tortát csináltam ami volt egy menyasszony 3 emeletes és egy vőlegény 4 emeletes!nagyon jól néz ki!kicsiben is ellehet készíteni!ha megmondjátok hogy tudok képet csatolni akkor megmutatom:-)

Sok boldogságot!

2009. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagy városba, Szegeden Kati Cukrászda (a Big Brother-es Popey-éknél) 330 Ft/szelet feldíszítve, Nagyközségbe, Algyő, Vámos Cuki 380 Ft/szelet.
2009. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok,én ilyet csináltam,ez vicces is és aranyos is sztem,persze ízlések és pofonok:-)


[link]

2009. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!