Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy esküvőkor mit szoktak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy esküvőkor mit szoktak a közjegyzők mondani?

Figyelt kérdés
Pontos szöveg kellene.
2010. jún. 30. 20:21
 1/7 anonim válasza:
100%
Kozjegyzok? Anyakonyvvezero ad ossze, a kozjegyzo nem vezet le szertartast.
2010. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2010. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyakönyvvezető mondja és nem közjegyző, de egyébként azt mondja el a szertartáson, amit ti szeretnétek, és ezt előre meg is kell vele beszélni. Vannak tipikus ünnepségek, a gyertyagyújtós, meg a himnuszéneklős, versszavalós, de meg lehet kérni, hogy mást mondjon.

Nincs sablonszövegük!

2010. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Közjegyző semmit, az anyakönyvvezetőnek meg nincs konkrét sablonszövege. Általában az örömteli pillanatról szokott beszélni, két ember szerelmen alapuló életszövetségéről, blablabla. Úgysem fogsz odafigyelni, túlságosan meg leszel illetődve ahhoz, hogy ne felejtsd el öt perc múlva az egészet.
2010. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor az anyakönyvvezető... nekem tökmindegy, nem vagyok jó ebben a nevekben... de azért arra kíváncsi vagyok, hogy miket szokott mondani :)
2010. jún. 30. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem vagyok jó ebben a nevekben..." Meg a magyar nyelvben sem igazán...


Szemezgess:


http://www.youtube.com/results?search_query=anyak%C3%B6nyvve..

2010. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nem tökmindegy,mert ha anyakönyveztetőhöz mész hitel ügyben később, vgay válás miatt elküld a fenébe...
2010. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!