Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » De ha én nem ezt szeretném?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De ha én nem ezt szeretném? (ld. Lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm férjhez megy. Nagy az öröm, 110 fős lagzi. Ruhája csodálatos.(szerinte, bár nekem inkább sok) Felkért koszorúslánynak...örömmel mondtam igent. Csak 1 baj van: olyan ruhákat próbáltat fel velem/velünk, ami nekem nem tetszik sajnos. Én egyszerűt szeretnék, ő meg mint egy barbietorta kb. A ruhájába nem szólhatok bele, hiszen ez az ő nagy napja lesz, de illik "beszólni" a koszorúslány-ruha miatt? Vagy mindig az van, amit a menyasszony akar, és én "ünneprontó" vagyok?
2010. júl. 1. 08:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
73%
Tudod, ez a nap nem rólad fog szólni, hanem őróla. Ha annyit nem tudsz megtenni érte, hogy felhúzol egy neki tetsző ruhát erre az alkalomra, akkor inkább mondd vissza az egészet.
2010. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Feltudom húzni...de egyszerűbb is menne hozzá...szerintem. (Bár én lógok ki a koszilányok közül,5en vagyunk, ők 15-17 évesek, én meg 26...Nekik "bejön" nem is siránkoznak, ...)
2010. júl. 1. 09:16
 13/39 anonim ***** válasza:
95%
Én is voltam menyasszony, nekem is voltak koszorúslányaim, de egyikre sem erőltettem rá az én ízlésem. Annyit kértem tőlük, hogy valamennyire legyenek egységesek, tehát ne az legyen, hogy az egyik mondjuk rózsaszín hosszúban, a másik meg kék rövidben virít. De szerencsére, ezt ők sem akarták. De soha nem erőltettem volna rá egyikre sem olyat, amit nem akar. Oké, hogy az én napom meg minden, de nem gondolom, hogy a barátnőimnek sz@rul kellene érezni magukat, csak hogy nekem jó legyen. Én nem feltétlenül úgy néztem, hogy örüljenek, hogy felkértem őket, hanem, hogy örüljek, hogy megtisztelnek azzal, hogy elvállalták!
2010. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
08:58 vagyok. Akkor csak azt tudom tanácsolni, hogy ne vállald a szerepet, ha nem érzenéd jól magad a ruhában. Bár szerintem ez is rosszul esne a barátnődnek, hogy úgy mondod vissza, hogy már elvállaltad a dolgot. Azt nem írtad, hogy az is feszélyez-e, hogy idősebb vagy, vagy ezt csak tényként írtad :)
2010. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Ma 9:18as!

Végre valaki aki nem engem tol le! (meg még 1-2 hsz)

A barátnője vagyok, évekig hallgattam a szakításai történetét, sírtam vele, mosolyogtam...és akkor mint egy pincsi, "hódoljak"? :)

2010. júl. 1. 09:22
 16/39 A kérdező kommentje:
ja, az életkorom nem feszélyez, csak egy "fruskán" jobban áll az ilyesmi ruha...
2010. júl. 1. 09:23
 17/39 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem érted a lényeget: ez a nap a menyasszony napja, az állatkerti zsiráfot nem érdekli, hogy a koszorúslánynak illik-e a ruha a lelkivilágához. Ha te úgy érzed, hogy egyszerűen nem vagy képes egy ilyen ruhában megjelenni, tényleg ne vállald el, de inkább a saját esküvődön állj neki "érdekérvényesíteni", mert a másén nincs jogod hozzá.
2010. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
9:30, szerintem meg te nem érted a lényeget!
2010. júl. 1. 09:35
 19/39 anonim ***** válasza:
62%
Figyi,ez az ő bulija és megkért téged!Ráadásul ŐŐŐ fizeti!Vagy felhúzod amit mond, vagy nem vállalod ezt a szerepet!Senkit nem érdekel a véleményed!És ne haragudj hogy ezt írtam!Másrészt szerintem undorító,hogy azt mondod évekig hallgattad a sirámait!Hát szép kis barátnő vagy !!Szerintem ne is menj el a lagzira!
2010. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Nos. Nálunk ezért lesz az, hogy maguk a koszorúslányok választják ki a nekik tetsző ruhákat, én pedig azokból válogatok. Nem én hordom őket, de az én esküvőmről van szó, így nekem is jogom van beleszólni. Így viszont, hogy ők már leszűkítik a kört, már tudok én választani. :)


A kérdésedre nem egyszerű a válasz. Lehetsz udvarias és kibírod azt az egy estét, vagy megjegyezheted neki, hogy neked az egyszerűbb darabok tetszenek, kockáztatva azt, hogy megbántod. Nem ismerem a menyasszonyt, így határozott konkrétumot nem tudok mondani.

2010. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!