Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » De ha én nem ezt szeretném?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De ha én nem ezt szeretném? (ld. Lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm férjhez megy. Nagy az öröm, 110 fős lagzi. Ruhája csodálatos.(szerinte, bár nekem inkább sok) Felkért koszorúslánynak...örömmel mondtam igent. Csak 1 baj van: olyan ruhákat próbáltat fel velem/velünk, ami nekem nem tetszik sajnos. Én egyszerűt szeretnék, ő meg mint egy barbietorta kb. A ruhájába nem szólhatok bele, hiszen ez az ő nagy napja lesz, de illik "beszólni" a koszorúslány-ruha miatt? Vagy mindig az van, amit a menyasszony akar, és én "ünneprontó" vagyok?
2010. júl. 1. 08:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
78%

Elég buta szokás ez a megszabom a koszorúslányok ruháját!

Egyetértek a ma 09:18-as válaszolóval!

Most készülődök a lagzimra, eszembe sem jutna megszabni a koszorúslányok ruháit, mindegyik külön egyéniség, nem egyforma ruhába öltöztetett kirakati bábuk, ez nem csak az én napom lesz, hanem a családoké is, ők is jól kell érezzék magukat, nem csak a "borzalmas ruhába" feszengeni. Arra esetleg meglehet őket kérni, hogy ha van egy nekünk nagyon nem tetsző szín azt kerüljük.

Nálunk egyébként nem szokás kifizetni a ruhájukat, innentől kezdve a menyasszony más pénzéért ne válogasson, én úgy gondolom.

Nyugodtan le lehet pontozni, mert szerintem a menyasszony nem királynő a koszorúslányok meg a cselédei.

Kérdező én ugyanígy voltam a barátnőmmel, Ő rózsaszín ruhába bujtatott volna, ha neki lenne előbb a lagzija, (a mién után lesz egy hónappal), megmondtam neki kerek perec, hogy ne haragudj, de én ezt nem húznám fel. Szerintem Te is tedd ugyanezt tapintatosan közöld vele, hogy bocsi de nem szeretnék klány lenni, mert inkább öltözök az egyéniségemnek megfelelő kosztümbe, elnézést lehet tőle kérni meg minden, de én nem feszengenék egy olyan ruhába egész nap ami nem tetszik, nem Te lennél az egyetlen tehát nem marad sz*rban klány nélkül, ott vannak a többiek akik szívesen viselik.

Ez az Én kérdésem volt: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__9..

2010. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
71%
Most komolyan ti biztos hogy olyan jó barátnők vagytok,a barátságban nem hódolni kell,az nem barátság.Meg igen az én napom én esküvőm de ha a barátaim fontosak őnző módon nem eröltetem rájuk az akaratomat,szerintem,meg kommunikáció tudod fontos tényező,néma gyereknek....vagy csak hódolni kellesz neki akkor is.
2010. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
73%
Dejó, hogy az értelmes válaszokat lepontozzátok! Istenem, hogy mennyi ember örömét leli ebben a lepontozásban! De gondolom azok pontozgatnak lefelé, akiknek az a véleménye, hogy erőltesse csak rá a menyasszony a neki tetsző ruhát arra a szerencsétlen koszorúslányra. Éljen, legyünk önzőek és akaratosak! Egészségetekre...
2010. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
75%

ma 10.20-as vagyok.

Én csak a saját esküvőmről meséltem el, hogy nálunk miként volt.

Nyugi szépen lepontoztak érte.

Kár, hogy nem a pontokért írom le a véleményem/tanácsom.

Dedó. :D

2010. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lányok!

Hát én is így gondolom, hogy pl. lehessen válogatni, és mondjuk szól, hogy Te Lujza figyelj már, ezt vedd fel már inkább, ez talán jobb...Á, de itt 1 ruha, kész, rád igazítják és ennyi.


Aki megilletődött, hogy a "normális" válaszára miért kommenteltem, írom , hogy a másik 9:46os-ra értettem.

2010. júl. 1. 14:08
 36/39 anonim ***** válasza:
61%
13:55-nek. Én sem a pontokért írom a válaszom. Csak te is láthatod, hogy mi megy sok kérdésnél. És ez a vicces, hogy aki értelmesen válaszolt azt lepontozták. Aki meg szapulta a kérdezőt, azt nem. De nem érdekel különösképpen, csak elég szánalmas. Na mindegy.
2010. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom. Ha a barátnőm megálmodta, hogy milyen lesz az esküvője, és felkért koszorúslánynak, nem fogom bevágni a durcit pár fodor miatt. Az esküvője napján lehet önző. Majd én is az leszek az enyémen. :D
2010. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok,előző legyél önző hajrá,aztán majd sírsz amikor visszamondják a barátnőid egy idő után a felkérést h köszi inkább mégse,de legyél önző nyugodtan:D
2010. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
45%

ez az ő nagy napja(meg a párjáé),ő eltervezte,megtisztelt azzal,hogy felkért koszoruslányának,szoval maradj csendben,és ha ő bugyirózsaszin habcsókban aar látni,akkor te azt vedd fel szépen

ha a barátnője vagy,akkor ennyi belefér..

(nekem mondaná vmelyik koszoruslányom,hogy nem tetszik a ruha,ami bár halványrózsaszin,de habos-babos,akkor másik koszoruslány után néznék...meg másik barátnő után...)

2010. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!