Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » De ha én nem ezt szeretném?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De ha én nem ezt szeretném? (ld. Lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm férjhez megy. Nagy az öröm, 110 fős lagzi. Ruhája csodálatos.(szerinte, bár nekem inkább sok) Felkért koszorúslánynak...örömmel mondtam igent. Csak 1 baj van: olyan ruhákat próbáltat fel velem/velünk, ami nekem nem tetszik sajnos. Én egyszerűt szeretnék, ő meg mint egy barbietorta kb. A ruhájába nem szólhatok bele, hiszen ez az ő nagy napja lesz, de illik "beszólni" a koszorúslány-ruha miatt? Vagy mindig az van, amit a menyasszony akar, és én "ünneprontó" vagyok?
2010. júl. 1. 08:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem az van. Meg lehet mondani, hogy te nem öltözöl epertortának tejszínhabbal. Nem is értem. A barátnője vagy, nem a játékszere, miért kéne rosszul érezned magad? Az igazán jó barátnő figyel erre, de legalábbis megérti, ha szólnak neki.


És... az igazán jó barátnő őszinte. Megmondja, ha szerinte nem áll jól egy ruha.

2010. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
88%
hát, én sárgában virítottam a nővérem esküvőjén, attól biztosan nem lesz rémesebb a te ruhád
2010. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én is próbáltam lebeszélni a menyasszonyt, hogy nekünk koszorúslányoknak ne habcsók ruhánk legyen, de nem lehetett. Végül mégis jól éreztük benne magunkat, meg egyébként is. Ez nem rólunk/rólad szól. Vágj jó képet hozzá és örülj, hogy felkért koszilánynak.
2010. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Az ő ruhájába ne szólj bele, te se örülnél ha a tiedet szólnák le.

A koszorúslányruhát viszont simán szapulatod:D Én az igazi bnőimnek simán megmondanám, hogy "bocs, én ezt nem veszem fel" --> ők is vannak annyira őszinték, hogy forditott esetben uezt tegyék. Szal hajrá;)

2010. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan jól kijöttök egymással,ezért finoman mond meg neki,hogy ez a koszorúslány ruha valahogy nem a te stílusod, és jobban éreznéd magad egy egyszerűbbe, de ha ragaszkodik mindenképpen a a barbies ruhához, hát a kedvéért felveszed, hiszen mint írtad,ez tényleg az ő napja.Lehet, hgoy elgondolkodik rajta, ha szólsz, mert ugye néma gyereknek anyja se érti a szavát...
2010. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ő fizeti a ruha kölcsönzési díját, akkor nem illik beleszólni. Esetleg egy félmondatban megemlítheted, hogy neked az egyszerűbbek jobban tetszenek. Viszont ha az esküvő jellegéhez jobban illik a habos-babos ruha, és a többi koszorúslány is hasonlóban lesz fogadd el, végül is ez a barátnőd nagy napja, ha stimmeljen neki minden apró részlet. És majd a szertartások után valamikor a lagziban átöltözöl. Nem kell végig abban a ruhában lenned :)
2010. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy fizeti(k) a kölcsönzést, és biztos nem adnék 80 ezret ezért a "különleges" kosziruháért...


Ismerem milyen. Kijelenti, hogy ez és ez lesz, ilyen színű.Ezért se mertem vele vitába szállni. Az is igaz, hogy az ő tortaruhájához ez a fajta koszorúslányruha illik...de kisebb abroncs-csal vagy kevesebb fodorral egész jó lenne...

Ezt megemlíthetém neki szerintetek esetleg?

2010. júl. 1. 09:04
 8/39 anonim ***** válasza:
83%
Én megmondanám, nem kell olyan ruhában lenned, amiben nem érzed jól magad, ezt meg kell értenie. Találjatok ki kompromisszumot, mondjuk a szín ok, a forma nem, vagy bármi. Nem sértőn, de terelgesd azért ebben a kérdésben. Én sem vennék fel habcsók ruhát...
2010. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%
MEg, de felesleges. Neki ilyen az izlése. HA nagyon nem tetszik a ruha, ne vállald a szerepet, ha vállalod, akkor a ruhával együtt vllald. Ő megálmodott egy összképet, ahogy ki fogtok nézni, nem lóghatsz ki belőle.
2010. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk féltem "magamat " is, mert ha belelendülök az érdek-érvényesítésbe, szerintem tuti szóba jön az ő ruhája is. És mint írtam, nekem az a habcsókos stílus sem nyerő. Na, aztán már mindent kritizálni fogok...el se hív majd....
2010. júl. 1. 09:10
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!