Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » De ha én nem ezt szeretném?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De ha én nem ezt szeretném? (ld. Lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm férjhez megy. Nagy az öröm, 110 fős lagzi. Ruhája csodálatos.(szerinte, bár nekem inkább sok) Felkért koszorúslánynak...örömmel mondtam igent. Csak 1 baj van: olyan ruhákat próbáltat fel velem/velünk, ami nekem nem tetszik sajnos. Én egyszerűt szeretnék, ő meg mint egy barbietorta kb. A ruhájába nem szólhatok bele, hiszen ez az ő nagy napja lesz, de illik "beszólni" a koszorúslány-ruha miatt? Vagy mindig az van, amit a menyasszony akar, és én "ünneprontó" vagyok?
2010. júl. 1. 08:50
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
75%

09:30-as vagyok: világosítsd meg gyarló elmémet kérlek, akkor mi is a lényeg?

Van egy lány, akinek esküvője lesz nemsokára. Felkért téged koszorúslánynak - magyarul te leszel a szépen feldíszített háttér, SEMMI MÁS.

Te húzod a szádat a koszorúslányruha miatt, a menyasszony ruhája miatt, és érvényesíteni akarod a nem létező érdekeidet. VALAKI MÁS ESKÜVŐJÉN.

Szólj, ha kihagytam valamit.

2010. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

9.41 és 9.46os válazoló!


Ti mi jogo oztjátok az észt nekem?

Más is leírta a véleményét, még ha tökéletes nem is egyezik az enyémmel, de ti különösen oltogattok...

Senki nem kíváncsi a véleményemre...De jó! Pedig azt hittem ezért van ez az oldal...

Tudjátok, mit gondolok? Hogy azért vagytok ilyen "okosak" mert Ti tudtok a legjobban kötekedni, hogy csakis ilyen ruha/cipő/akármi lehet rajtatok.

Na , mind1, ez már az én "hüly.ségem" hogy veletek foglalkozom...

2010. júl. 1. 09:52
 23/39 anonim ***** válasza:
85%

Hát én háromszor is voltam koszorúslány, és egyszer sem tetszett a ruha, de eszembe nem jutott volna hisztizni. Nem a te stílusodról szól, hanem a menyasszonyéról. Az ő esküvője, az ő pénze, hadd legyen már az, amit ő akar.

(Mondom ezt úgy, hogy magát az esküvőt is hülyeségnek tartom.)

23L

2010. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, elfelejtetted kiírni, hogy kizárólag veled egyetértő válaszokat vársz... ezt ne mulaszd el a következő kérdésednél!

09:30-as

2010. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom mit szapuljátok szerencsétlent. Én teljesen megértelek, kérdező. Én is voltam már koszorúslány jópárszor (4x legalább) és egyszer sem a menyasszony választotta ki a ruhámat, hanem ÉN ÉS AZ ANYUKÁM. És az én esküvőm meg jövőre lesz, és biztos, hogy nem azzal fogom tölteni az időmet, hogy a koszorúslányom ruháját is én válogassam ki. Tök megalázó az, ha olyan ruhát kell felvenned, ami nem is tetszik. Miért nem lehet olyat, amibe jól érzi magát? Miért kötelesség olyat felvenni, amit a menyasszony akar? Nekem eszem ágába se lenne ilyet kérni még akkor se, ha én fizetném. Ez a jó megoldás amit az egyik válaszoló írt. A koszorúslány kiválaszt X mennyiségű ruhát ami neki tetszik és szívesen felvenné, aztán a menyasszony kiválasztja azt, ami neki a legjobban tetszik. Ennyi az egész. Nem ráerőltetni a másikra azt, ami neki tetszik. Ez k*rva nagy önzőség. Mert nem nézzük a másiknak az érdekeit, ízlését és nem kérjük ki a véleményét. Én érezném magam rosszul, ha látnám a koszorúslányon, hogy nem érzi magát jól abban a ruhában. És nem őt okolnám, hanem saját magam. Mert miért kötelessége jól érezni magát abban a ruhában? Na mindegy. Elnézést, hogy így kifakadtam, de ez egy kicsit most felbosszantott.


20/L

2010. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Én lennék az ominózus 9:46-os! Teljesen normálisan válaszoltam Neked, erre te nekem támadsz, hogy osztom neked az észt! Feltettél egy kérdést, válaszoltam rá, halál korrekt módon. Egy sértő megjegyzés sem szerepel benne! Rám gondoltál egyáltalán?????


Másolom is a válaszolom rád vonatkozó részét:

"A kérdésedre nem egyszerű a válasz. Lehetsz udvarias és kibírod azt az egy estét, vagy megjegyezheted neki, hogy neked az egyszerűbb darabok tetszenek, kockáztatva azt, hogy megbántod. Nem ismerem a menyasszonyt, így határozott konkrétumot nem tudok mondani."


Mondhatom... nagyon sértő és okoskodó hangvételű! Remélem, mindenkit csak így fogok az életben megsérteni!!!

2010. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem rád gondolt szerintem, hanem az utánad lévő 9:46-osra :)
2010. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
73%

Anno az esküvőmön én rábíztam a koszorúslányokra, hogy milyen ruhát szeretnének. Egy "kikötésem" volt csak, a szín/árnyalat ugyan az legyen. Egyáltalán nem volt gáz a látvány mielőtt még páran elkezdenétek ezen logikázni.

Szerintem lehet így is.


Kérdező,

Szerintem beszélj a barátnőddel, ha tényleg olyan jó barátok vagytok, akkor szerintem belefér.

Viszont az is tény, hogy ez nem a te napod lesz. Szóval, h a menyasszony nem enged az elképzeléséből, te pedig nem viseled el a ruhát, akkor inkább tényleg ne vállald.

2010. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sem rám gondolt, mert kétlem, hogy valakinek ennyire rossz lenne a szövegértelmezése.
2010. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
53%

Egyesek azért írnak ilyen hangvételben, mert nem vagy hajlandó megérteni a lényeget!

Voltam már többször koszorúslány, de mindig úgy gondoltam , ez az ő napjuk, ha neki így tetszik , akkor engem nem érdekel!Ha meg annyira gáz lett volna nem vállalom el!Nem kötelező!És mondjuk mi van , ha pl. szólsz , megértik , azt mondják ok, húzz amit akarsz,és meglátnak , akkor azt mondják, naaaaaaaaa ezt nem!Ebben nem jöhetsz!Ahhoz mit szólnál????????

Amúgy meg mindenki megsért aki nem úgy válaszol ahogy neked tetszik????

Nem semmi!

Rákell jönnöd 1-2 dologra!

2010. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!