Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívjam a volt munkatársaima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívjam a volt munkatársaimat a SZERTARTÁSRA? (egy helyszínen lesz a lagzival, csak a ceremónia az udvaron a tóparton)

Figyelt kérdés

~1.5-2 éve mondtam fel költözés miatt. Meg voltak elégedve a munkámmal. Azóta már voltam bent egyszer-kétszer látogatóban, szívesen látták, a főnök mondta is, hogy akármikor vissza akarok menni, szóljak és szeretettel várnak.

Kb 80 fős munkahely, de csak a közvetlen 2-3 munkatársaimra, illetve a főnöre gondoltam. (a többiekkel nem dolgoztam nonstop együtt, de jól elvoltunk).

Illetve, ilyen esetben hogy kell meghívni őket? Mindenkihez odasétálok egy-egy meghívóval, vagy adok egyet és elmondom hogy mi a szitu? Vagy csak úgy "nagy közösbe dobjak be" egy meghívót és jön aki akar akár a 8p főből is?


Egyetlen egy közvetlen volt munkatársamat meghívom a férjével együtt a vacsira is, vele nagyon jóba vagyok mai napig.


2019. febr. 11. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti bekezdésben elirtam... 8p helyett 80 fő akar lenni 🤭😄
2019. febr. 11. 17:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azokat, akikkel csak úgy "elvagy", azokat felesleges meghívni. Akikkel azóta is tartod a kapcsolatot, nem csak munka szempontjából, azokat szerintem nyugodtan meghívhatod. Most az, hogy párszor benéztél és örömmel láttak, még nem feltétlenül jelenti, hogy vagytok ilyen viszonyban, ez alapján a többséget én biztos nem hívnám meg.
2019. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akikkel jóban voltál, azokat hívd el célzottan. A 80 embert csak akkor, ha a lóvé nem gond :D

32/f

2019. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Így elég furán jönne ki, hogy egy helyen van a szertartás és a lagzi, de vacsora előtt kiteszitek a szűrüket.
2019. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annak adj csak közvetlenül meghívót, akit a vacsira is meghívsz. 80 embernek nem kell külön-külön meghívó, ha nem hívod meg őket a vacsira, hanem bőven elég, ha egy darab meghívót odaadsz a közösbe, és aki szeretne megnézni, az eljön. Az én munkahelyemen is így volt, egy páran azok is elmentek egy kollégánk esküvőjére, akik nem voltak a vacsira is hivatalosak, pedig itt 120 km távolság volt.
2019. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!