Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan akinek nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek nem volt lagzi csak esküvő?

Figyelt kérdés
Mi nem szeretnénk lagzit, mivel nincs se nekem se páromnak sok rokonom. Polgári esküvőt tervezünk és esetleg egy ebéd utána. Nektek, hogyan zajlott?
2019. febr. 13. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem esküvője pont így zajlott. Kb 12-en voltunk, egy polgári esküvő volt és utána egy ebéd. Az egész 3 óra volt, de szuperül éreztük magunkat így is. :)
2019. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Polgàri szertartàs szűk csalàd, pàr baràt. Szülőköszöntés, gyertyagyújtàs, pezsi. Utàna egy éttermi ebéd ahol mindenki azt evett amit vàlasztott, majd tortàztunk.

Karàcsony előtt 2 héttel tartottuk, szóval ünnepi díszítés alapból volt a hàzassàgkötőben+ karàcsonyfa:) ( azóta is oda jàrunk kettesben hàzassàgi évfordulót ünnepelni.:) Az étteremben is, embernagysàgú mikulàs, feldíszített fa, asztali és fali dekor. Nagyon szép és hangulatos volt, örök emlék:) 95 ezer ftból megvolt, 17- en voltunk. Mindketten ilyen jellegű esküvőre vàgytunk , puccparàdé, lagzi nélkül. 7+ éve vagyunk hàzasok:) 33N, 30F

2019. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is ennyi volt, kb 15en voltunk, csak a szűk család, házasságkötő teremben volt polgári szertartás, azután étterembe mentünk mindannyian, este már mindenki ment haza. Én nagyon jól éreztem magam, főleg miután láttam ezelőtt kb 10 évvel nővérem hogyan szervezte le az esküvőjét. Ott nagy lagzi volt több mint 100 fővel stb. Na egy percig sem volt nyugta, állandóan talpon. Volt hogy minden megfelelően menjen, és amilyen szervezést igényelt arról ne is beszéljünk. Akkor döntöttem el hogy nekem lagzi biztos nem lesz. Jól szeretném érezni magam a saját esküvőmön, így is lett :)
2019. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi sem szerettünk volna lagzit, mert egyszerűen nem a stílusunk. Csak a szűk családot hívtuk meg, kb. 20 vendéget. Köztük vannak, akik "mulatósak", de mivel minket ismernek, senkinek eszébe se jutott a lagzi. Olcsó nem volt, mert egy nívós éttermet választottunk (leginkább azért, mert itt lehetőség volt teljesen szeparált ünneplésre, gyönyörű környezetben, finom ételekkel és figyelmes személyzettel). A menüt előre összeállítottuk, a tortát a cukrászda szállította, és házi süteményeket is bevihettünk. Mindenki jól érezte magát, nagyon kötetlen, laza, beszélgetős délután volt. Estére mindenki hazament. Utólag mindenki azt mondta, az egyik legjobb esküvő volt, amin részt vett. Volt olyan fiatal rokon, aki azt mondta, ő is ilyen meghitt, kis esküvőt szeretne, nem is tudta, hogy ilyet is lehet. Pár évvel később is ezt emlegette, miután tanúként végigasszisztálta a nővére nagy felhajtással járó lagziját. A lényeg, hogy a kis esküvő lagzi nélkül is szuper lehet, ha ti ilyen típusok vagytok. Sok boldogságot!
2019. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!